Richmond Nua Wellness-Spa’da yüzde 20 indirim fırsatı

spa otelleri istanbul

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa’sı olan Richmond Nua Wellness-Spa’da, geçtiğimiz yıl en çok tercih edilen masaj ve bakımlar 7-20 Ocak 2019 tarihleri arasında yüzde 20 indirim fırsatıyla sunuluyor.

Farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile esşiz bir Spa deneyimi sunan Richmond Nua, Chi Yang masajı, Nuvola yosun vücut bakımı, Nua kişiye özel yüz temizleme bakımı, 3 gecelik “Hayata Mola” veya 4 gecelik “Beni Baştan Yarat” paketleri arasından dilediğinizi seçebilme imkanı veriyor.

Chi Yang masajı öncesinde peeling ile vücudunuz arındırıldıktan sonra 24 karat altın parçacıklı “Golden Body Oil” ile hafif ve rahatlatıcı bir masaj uygulanıyor. Cildinizi sıkılaştıran ve toksinlerden arındıran Nuvola yosun vücut bakımı, vücudunuza 6 saatlik uyku ile aynı etkiyi veriyor. Sadece tek bir bakım bile cildinizdeki canlılığı hissetmeniz için yeterli oluyor.

“Beni Baştan Yarat” paketi içerdiği oksijen yüz bakımı, Nua signature masajı ve sıcak taş terapisi gibi birçok masaj ve bakım ile hem ruhunuzu hem bedeninizi besliyor. Kendinizi yeniden keşfetmeniz için 4 günlük eşsiz bir arınma fırsatı sunuyor. Geçtiğimiz senenin tüm stresini atacağınız ve günlük hayatın temposundan uzaklaşacağınız “Hayata Mola” paketi ile 3 gün boyunca birbirinden özel masaj ve bakım çeşitleriyle tanışın. Organik aromaterapi bakımı ve mineralli canlandırıcı banyo yenileyici etkisi ile çok şaşırtıyor.

Nua kişiye özel yüz temizleme bakımında tüm cilt tipleri derinlemesine temizlenirken, cildiniz ihtiyacı olan canlılığa kavuşuyor.

*Richmond Nua Wellness – Spa’ya, konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirler kabul edilmektedir.