Otelz.com Deloitte Teknoloji Fast50 listesinde

Deloitte Teknoloji Fast50

Online turizm platformu otelz.com, yüzde 882 büyüme oranı ile Deloitte Teknoloji Fast50 programında ilk 10’a giren tek turizm şirketi oldu.

Kurulduğu günden bu yana birçok yeniliğe imza atan otelz.com, dünyaca ünlü Deloitte denetleme firmasının 1995 yılından beri 37 ayrı ülkede oluşturduğu Teknoloji Fast 50 listesine 7. sıradan girdi.

Yapay zeka ile reklam yönetimi ve konaklama tesislerinin gelirlerini arttırması için dünyada eşi benzeri olmayan imkanlar sağlayacak otel panel yönetiminin son teknolojisi üzerinde yapılan çok gizli çalışmaların sonuna gelindi. Kısa bir süre sonra lansmanı yapılacak olan yeni teknolojiler Türk turizm sektöründe dengeleri tamamen değiştireceğe benziyor.

2019 HEDEFİ: 3 MİLYON KİŞİ

7 dil desteği ile global pazara açılacak olan otelz.com, 2019 yılının ortalarında tüm dünya genelinde Türkiye’yi gururla temsil eden lider online seyahat acentası olma yolunda ilerliyor. 2018 yılında 1 milyondan fazla kişi otelz.com üzerinden yapılan rezervasyonlar ile otellerde konaklama gerçekleştirdi. Otelz.com’un 2019 yılı hedefi ise 3 milyon kişiye konaklama hizmeti sağlamak.

Ön ödemesiz otel rezervasyon hizmeti ile ön plana çıkan otelz.com’da Türkiye genelinde 10 bin 50’den fazla otele ödeme yapmadan yer ayırtmak ve otele gidince ödemek mümkün.