Baharı keyifle karşılayacağınız 4 rota

Bahar; coşkulu başlangıçlar, taze fikirler demek. Büyük bir heyecanla gelmesi beklenen bahar ayları hazır bir kenarda dursun; sizi güneşin mutluluk veren ışınlarını daha çok hissedeceğiniz, çiçek açmanın, filiz vermenin mevsiminde yeni yerler keşfedeceğiniz rotaları şimdiden not etmeye başlayın deriz!

FEST Travel ailesi de sizi bu baharda dünyanın renklerini beraber keşfetmeye çağırıyor. İşte FEST Travel’ın bahar ayları için hazırladığı turlar:

JAPONYA: GELENEKLER ve MODERNİTE
(Sakura – Kiraz Çiçekleri Zamanı) – vizesiz
2 – 13 Nisan 2019
19 – 30 Nisan 2019

Uzakdoğu’nun dingin zarafetiyle göz kamaştıran ülkesi Japonya, baharda sakuraların yani kiraz çiçeklerinin açmasıyla benzersiz manzaralara sahne oluyor. Japonca bilen Türk rehberimiz eşliğinde, 2 farklı tarihteki programlarımız bahar aylarının en çok rağbet gören rotalarından!

İNKA UYGARLIĞI – PERU – BOLİVYA
4 – 18 Nisan 2019 – vizesiz

Dünyanın Yeni 7 Harikası’ndan biri olan Machu Picchu’yu hâlâ görmediniz mi? And Dağları’nın dorukları arasındaki kayıp kentlerden Pasifik Okyanusu’nun çöl görünümlü kıyılarına ve Titicaca Gölü’nün büyülü manzaralarına uzanan bu rotanın en önemli durakları Cuzco, Tiwanaku, Lima, Ballestas Adası ve gizemi halen çözülememiş çizgileriyle Nasca…

1 MAYIS’TA KÜBA
22 Nisan – 3 Mayıs 2019
26 Nisan – 5 Mayıs 2019 (Oeconomica)

1 Mayıs’ın coşkusuna dahil olmak, şarkı söyleyip dans ederek sokakları karnaval alanına çeviren Kübalılarla müziğin ritmine kendinizi kaptırmak, eski Amerikan arabalarıyla sokak sokak dolaşmak, günün yorgunluğunu birbirinden leziz kokteyllerle atmak için renkli Küba programlarımız sizi bekliyor…

DÜNYANIN GİZLİ ÜLKESİ: KUZEY KORE
16 – 24 Mayıs 2019

Alışılmışın dışında rotalar arayanların tercihleri arasında son dönemde üst sıralara yükselen Kuzey Kore, 12 yıldır FEST Travel’ın gözde programlarından biri ve geçtiğimiz yıllardan bu yana gizeminden hiçbir şey yitirmedi. Kuzey Kore’yi keşfeden ilk FEST Gezginlerine ise bu süreçte yüzlercesi eklendi. Önümüzdeki bahar ayında sıra sizde!

Daha fazla bilgi için: www.festtravel.com