Taksim Otelcilik’te önemli atama

Atilla Sedat Düzgün

Bir dönem TÜRSAB Boğaziçi BYK Başkanlığı görevini yürüten Concord Tur’un Sahibi Atilla Sedat Düzgün, Türkiye’nin ilk yerli otel zincirlerinden biri olan ve bünyesinde üç otel bulunduran Taksim International Group Hotels’e kurumsal iletişimden sorumlu Satış Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Atilla Sedat Düzgün, atanmasıyla ilgili haberi ise meslektaşlarına sosyal medya platformu Facebook hesabı üzerinden verdi. İşte o duyuru:

“Değerli Meslektaşlarım, Değerli Dostlarım, Değerli Büyük Ailem;

01 Şubat 2019 tarihi itibari ile yeni bir heyecan, yeni bir yol, yeni bir yolculuğa başladım..

20 yıldan bu yana Türkiye Turizminin birçok noktasında sizlerle birlikte oldum. Bazen Rehber, bazen reklamcı, bazen operasyoncu, bazen acentacı olarak tanıdınız beni..
şimdi 20 yıldır biriktirdiğim tüm bilgi ve birikimleri büyük bir markada taçlandırma zamanı geldi.

Türkiye’nin en önemli otel gruplarından Taksim International markası çatısı altında olacağım.

Çıktığım bu büyük yolculukta bana olan güvenini ve desteğini esirgemeyen tüm büyüklerimden, dostlarımdan ve kardeşlerimden Allah razı olsun.

Tüm turizm paydaşlarımıza dostluğu, güveni ve güzellikleri taksim etmeye geliyoruz.”


Taksim International Group Hotels Hakkında

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Bolu / Abant bölgesinde, 5 yıldızlı Abant Palace ve Özel belgeli otel kategorisinde yer alan Abant Köşk Oteli ve bünyesine en son katılan Çeşme Oteli ile hizmet veren grup, 489 oda – 1028 yatak kapasitesiyle misafirlerini ağırlıyor. Taksim Otelcilik Çeşme Oteli’nin işletmesini inşaatın tamamlanmasının hemen ardından uluslararası yönetim sözleşmesi imzalayarak The Rezidor ApS Denmark’a devretmiştir. 2009 yılından itibaren 5 yıldızlı Çeşme Oteli Radisson Blu Resort & SPA adı altında işletilmektedir.

Kuruluşundan itibaren turizm sektöründe faaliyetlerini arttırarak önde gelen firmalardan biri olan Taksim Otelcilik; Sapanca Oteli, Çanakkale Truva Oteli, Side Palace, Side Tatil Köyü, Kemer Sultan Saray Oteli, İzmir İsmira Oteli, Muğla Melita Apart Oteli, Antalya Falez Otel, Mersin Oteli, Kemer Naturland Oteli vb sektörün tanınmış otellerini başarıyla işleterek Türk turizmine kazandırmıştır.