Turizmciler için kariyerlerinde fark yaratacak sertifika programı

Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan Antalya Teknokent’te ”Online Turizm Teknolojileri Sertifika Eğitim Programı”nın ikincisi gerçekleştirilecek. İşte detaylar…

Teknoloji, turizmde hızlı bir şekilde ilerlemekte… Türkiye turizmi de bu ilerlemeyi yakalama hedefinde.

Antalya Teknokent bünyesinde bulunan AdviceAl Academy tarafından Mart ayı içerisinde turizmde online teknolojiyi öğrenmek isteyen herkes için yeni bir sertifika programı düzenlenecek.

Geçtiğimiz aylarda ilki yapılan programa katılan birçok kişi başarı ile programı bitirerek sertifika almaya hak kazandı.

İŞTE SERTİFİKA PROGRAMININ DETAYLARI

Toplamda 8 saat sürecek olan eğitim sonunda katılımcılar online teknolojiyi detaylı olarak öğrenecek, işleyişi hakkında bilgi sahibi olacak ve bu teknolojiyi yönetme becerisi kazanacaklar.

Oteller çalışanlarını da bu eğitime yönlendirebilecek ve eğer isterlerse eğitimleri yerinde alabilecekler.

21-29 Mart tarihleri arasında yapılacak olan sertifika eğitim programına turizmde online teknolojiyi öğrenmek isteyen herkes katılım sağlayabilir.

PROGRAM KAPSAMINDAKİ KONU BAŞLIKLARI

Sertifika eğitim programında bulunan bazı ana konu başlıkları: Online terimler, rezervasyon motoru ve kanal yönetimi teknolojileri, GDS Global Dağıtım Sistemleri, metasearch, site sıralama algoritmaları, B2C ve B2B pazarlama, Google Adwords, Yandex Direct, Facebook ve Instagram reklamları ve SEO optimizasyonu.

Kayıt ve detaylı bilgi için “adviceal.com/teknoloji/academy” adresini ziyaret edebilirsiniz.