Turizm sektörünün en iyilerinin belirlendiği TUI Ödülleri sahiplerini buldu

Gloria Serenity Resort

Gloria Serenity Resort ve Gloria Verde Resort hem TUI Holly hem de TUI Top Quality Ödülleri’ni almaya hak kazandı.

2 milyon 200 metrekarelik arazide Gloria Serenity Resort, Gloria Verde Resort ve Golf Resort’u tek çatı altında birleştirip, 21 yıllık tecrübesi ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet veren Gloria Hotels & Resorts, sektördeki başarısını aldığı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

TUI Top Quality Ödülü’nün Sahibi Gloria Golf Resort

Avrupa’nın en büyük seyahat grubu TUI’nin merakla beklenen TUI Holly ödülünü alan 28 Türk oteli arasında Gloria Serenity Resort ve Gloria Verde Resort yer alırken, TUI Top Quality ödülünü alan 74 Türk oteli arasında Gloria Golf Resort, Gloria Serenity ve Gloria Verde Resort vardı.

Coral Travel’dan Gloria Hotels & Resort’a Ödül

“Kalite, zarafet ve güler yüzlülük” sloganı ile hizmet veren Gloria Hotels & Resort’a bir başka ödül de Coral Travel tarafından geldi. Bu sene Coral Travel tarafından 7’ncisi düzenlenen “Starway World Best Hotels” ödüllerinde Gloria Serenity Resort ve Gloria Golf Resort “Dünyanın En İyi 10 oteli” arasında gösterilirken, aynı oteller ‘ebeveyn ve çocukların beraber ama ayrı tatil’ konsepti olan Sun Family Club programına sahip 5 otel arasında yer aldı.

“En iyi Çocuk Dostu 25 Otel” arasında da yine aynı oteller ödüllerin sahibi oldu. Gloria Verde Resort ise “Dünyanın en iyi 100 oteli” arasında gösterilip, bu ödülü almaya hak kazandı.