Yeni havalimanından transfer için güvenilir seçenek

İstanbul Havalimanı 8 Nisan’da açılıyor! Laal Meet&Greet, havalimanına ilk uçağın indiği dakikadan itibaren, misafirlerinizi otelinizin kurumsal kimliğiyle karşılamak için orada hazır olacak.

İstanbul Uluslararası Havalimanı’nda “profesyonel karşılama & Transfer” hizmeti vermek için tüm hazırlıklarını tamamlayan Laal Meet&Greet, 8 Nisan’dan itibaren 7/24 hizmet verecek.

Otelinizin logosuyla karşılıyorlar
Laal Meet&Greet’in verdiği “profesyonel karşılama & Transfer” hizmeti, yurt dışından ve yurt içinden sık misafir karşılayan oteller için büyük kolaylık sağlıyor. Laal Meet&Greet’in yabancı dil bilen, prezantabl karşılama personelleri, misafirinizi iç hat ve dış hat geliş kapılarında otelinizin logosu veya misafirinizin ismi ile karşıladıktan sonra, valizlerini taşımasına yardım ederek, en kısa yoldan transfer aracıyla buluşturuyor. Bu süreçte hava durumu, araçla yapacağı yolculuğun mesafesi ve süresi hakkında bilgi veren Laal Meet&Greet personeli, misafirinizi araca bindirdikten sonra, sürecin tamamlandığını ve misafirin yola çıktığını size bildiriyor.

Siz nasıl isterseniz öyle karşılayacaklar
Laal Meet&Greet misafirinizi nezaket ve güvenle karşılamanın ötesinde, talep etmeniz halinde, sizin adınıza verilecek çiçek veya özel notla da karşılayabiliyor.

Tüm işlemler online yapılıyor
Hizmet almak isteyen oteller, www.laalvip.com adresinden sisteme üye olup, uçağın sefer numarasını, teslim alacak aracın plakasını (Otel kendi aracıyla karşılayacak ise) ve iletişim bilgilerini girdikten sonra, taraflarına iletilen onay kodu ile tüm riskleri unutup, gönül rahatlığıyla misafirlerini beklemeye başlıyor. Farklı ülkelerden farklı zamanlarda gelen misafirlerini karşılayacak oteller, yolcuların iniş ve karşılama süreçlerini Laal Meet&Greet’in sunduğu web arayüzünden anlık olarak takip edebiliyor.

Karşılama ve transferi ayrı ayrı alabilirsiniz
Laal Meet&Greet, talep edilmesi halinde karşılama ve transferi hizmetlerini ayrı ayrı da verebiliyor. Transferi kendi aracıyla yapmak isteyen otel, sadece karşılama hizmetini alarak, misafirini otoparka kadar yürütmek, aracın otoparktan çıkışını bekletmek veya bu olumsuzlukları yaşatmamak için iki personel görevlendirmek gibi külfetlerden kurtuluyor.

Rötar sorun olmayacak
Profesyonel karşılama hizmeti sayesinde havayolundan kaynaklı rötarlar de sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü üç vardiya çalışan Laal Meet&Greet personelleri, misafirinizi karşılamak için her an orada bekliyor olacak. Ve süregelen rötarlar hakkında sizi an be an bilgilendirecek.

İşte fiyatı
Laal Meet&Greet, 1 ile 5 kişi arasındaki misafirlerinizi; karşılama için görevlendireceğiniz ekstra personelin mesai kaybı, misafiri otoparka kadar yürütmek veya otopark ücreti gibi detaylar düşünüldüğünde sadece 35 TL gibi cazip bir fiyatla karşılıyor.

Aneno Tour CEO’su Adnan Köksal

Arkasında turizm tecrübesi var
Aneno Tour CEO’su Adnan Köksal tarafından kurulan Laal Meet&Greet, otelinizin hizmet standartlarına yakışan, profesyonel turizm anlayışı ile hizmet veriyor.

Adnan Köksal kimdir?
1985 yılında Amasya’da doğan Adnan Köksal, Kocaeli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 4 yıl aktif rehberlik yaptı. Ardından Uzakdoğu pazarında faaliyet gösteren Aneno Tour’u kurdu ve halen bu şirkette aktif turizm yaşamına devam ediyor.