Dünya Toplantı Sektörü Günü’ne “kadının gücü” damga vuracak

Last Updated on 2 Nisan 2019 by Turizm Günlüğü

MPI Türkiye ve SITE Türkiye’nin tüm dünya ile eş zamanlı olarak ikinci kez düzenlediği Dünya Toplantı Sektörü Günü, 4 Nisan 2019’da İstanbul Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilecek.

Her yıl MPI Global başta olmak üzere, birçok ülkenin uluslararası sektör birlikleri ve derneklerinin önemli buluşma günlerinden biri olan Dünya Toplantı Sektörü Günü (GMID- Global Meeting Industry Day), Türkiye’de bu yıl ikinci kez 4 Nisan 2019, Perşembe günü MPI ve SITE Türkiye ortak girişimiyle, İstanbul Lütfi Kırdar’ın ev sahipliğinde kutlanacak.

BU YILIN KONUSU: KADIN

Uluslararası camiayla eş zamanlı olarak çeşitli sponsor kurum ve kuruluşların katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinliğin bu yılki konusu “Kadın İnisiyatifi ve Gücü” olarak belirlendi. “Kadının İnisiyatifi ve Gücünü” ele alan panele, başlıklarında ve konusunda uzman konuşmacılar katılım sağlayacak.

SEKTÖR PAYDAŞLARINI BİR ARAYA GETİRECEK

Etkinlik kapsamında sektörün paydaşlarına Türkiye destinasyonlarını yeniden güçlendirmek için ulusal ve uluslararası iş birliği, destek ve eğitimin önemine yönelik mesajlar verilecek. MPI ve SITE iş birliğinin yarattığı sinerji ile, sektörde ve iş hayatında kadınların önemi ve rolü konusunda görüş alışverişinde bulunularak etkinlikte turizm kurum ve kuruluşları, şirket ve dernek yetkililerinin, toplantı sektörü profesyonelleri, sektör medyası gibi tüm sektör paydaşları bir araya gelecek.

“KADININ İNİSİYATİFİ VE GÜCÜ” PANELİ KONUŞMACILARI

Sanem Oktar – KAGİDER Başkanı
Melis Abacıoğlu Sezener – Kızlar Sahada Futbol Okulu Kurucusu
Ebru Köktürk Koralı – MarkaSokak Reklam Ajansı Kurucu Başkanı
Melek Pulatkonak – Turkishwin Kurucusu
Şehnaz Çehreli Şefik – Çehreli Danışmanlık
Hasan Dinç – ODS TURKEY Kurucu / Genel Müdür
Handan Boyce – MPI Türkiye Başkanı ve İstanbul Lütfi Kırdar Genel Müdürü

Moderatör: Cantekin Temizer – Lüks Konaklama ve Etkinlik Sektörü Danışmanı

PROGRAM:

4 Nisan 2019, Perşembe

İstanbul Lütfi Kırdar (Gümüş Cad. No. 4, 34367, Şişli-Harbiye / İstanbul)

16.00 – 16.30: Karşılama
16.30 – 18.00: Panel
18.00 ve sonrası: Kokteyl ve Networking