Corendon Airlines Almanya çıkışlı uçuşlarını duyurdu

Corendon Almanya’daki Acenteleriyle Münster’de Buluştu

Corendon Airlines, Almanya çıkışlı uçuşlarının tanıtımının yanı sıra yeni başlayacak Münster uçuşlarının da lansmanını gerçekleştirdi.

Corendon Airlines, Almanya pazarında destinasyon ve uçuş sayısını artırarak büyümesini sürdürüyor.

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve şirket yöneticileri, 2019 yılı planlarını anlatmak, Corendon Airlines’ın Almanya çıkışlı uçuşlarını tanıtmak ve Münster uçuşlarının lansmanını yapmak üzere Münster ve çevresinde faaliyet gösteren etnik ve Alman acenteleriyle iki ayrı akşam gerçekleştirilen özel yemeklerle bir araya geldi.

Corendon Airlines’ın Almanya çıkışlı uçuşlarını ve Münster uçuşlarının lansmanını acenteleriyle yaptı.

Toplam 250 acentenin yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı yemeklerde konuşan Karaer, acentelerine katkılarından dolayı teşekkür ederek şunları söyledi:

“Turizm sektörünün şampiyonlar ligi olarak tanımladığımız Almanya pazarında sizin de desteğiyle başarılı operasyonlar yürütmeye devam ediyoruz. Son beş yıldır düzenli bir şekilde kapasite artırdığımız Almanya pazarından geçen yıl 750 bin yolcu taşıdık. Bu yıl da Almanya ağırlıklı olmak üzere İsviçre ve Avusturya gibi talebin yüksek olduğu ülkelere 1,8 milyon koltuk arz etmeyi planlıyoruz. Hem base hem de destinasyon sayımızı da artırmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede Münster, bizim için büyük önem taşıyor.

Hem Münster/Osnabrück Havalimanının 24 saat açık olması sebebiyle bize sağladığı operasyonel imkanlar hem de geçtiğimiz günlerde bir Alman Havayolu’nun iflasını açıklamasının üzerine partner tur operatörlerimizden gelen yeni hat talepleri ile birlikte Münster’de başarılı bir operasyon yürüteceğimize inancımız tam. 12 Nisan’da Münster’den gerçekleştireceğimiz Rodos uçuşuyla sezona başlayacağız. Münster’den sezon boyunca 10 tatil destinasyonuna haftada 17 uçuş gerçekleştireceğiz. Her zaman olduğu gibi birlikte el ele çalışarak güzel bir sezon geçireceğimize inanıyoruz.”

Corendon Airlines’ın Münster’den gerçekleştireceği direkt uçuşların biletleri, seyahat acenteleri ve tur operatörlerinin yanı sıra www.corendonairlines.com üzerinden satışa sunuluyor.

Corendon Airlines’ın 12 Nisan’dan itibaren Mürster’den gerçekleştireceği uçuşlar şu şekilde:

Antalya: Pazartesi, Çarşamba, Cuma
İzmir: Salı
Adana: Cumartesi
Hurghada: Çarşamba, Cuma
Rodos: Salı, Cuma
Girit (Heraklion): Pazartesi, Perşembe, Pazar
Kos: Salı, Cumartesi
Las Palmas (Kanarya Adaları): Çarşamba
Fuerteventura (Kanarya Adaları): Pazartesi
Tenerife (Kanarya Adaları): Cuma