Skal International İstanbul Kulübü’nün Nisan ayı yemeği gerçekleşti

Skal International İstanbul

Son Güncelleme Tarihi

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 25 Nisan Perşembe günü Ramada Plaza City Center Hotel üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

Skal International İstanbul Kulübü’nün Nisan ayı yemeğine Yönetim Kurulu Başkanı Ata Eremsoy, Yönetim Kurulu üyeleri, Ayşe Önen, Can Arınel, Selma Tatar, Mustafa Yalçın, Meltem Tepeler ve kulüp üyelerinin yanı sıra IRO Başkanı Dr. Sedat Bornovalı, TUROB Başkanı Müberra Eresin, TUROB eski Başkanı Timur Bayındır’ın katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği Özer Diler’in ev sahipliğinde yapıldı.

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ata Eremsoy’un konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti. Dr. Sedat Bornovalı’nın konuşmacı olduğu yemekte 28 Nisan Dünya Skal günüde kutlandı. Bu öğle yemeğine destek veren, Ramada Plaza City Center Hotel’e plaket armağan edildi.

Skal International İstanbul

Seyahat ve turizm sektörünün tüm branşlarını çatısı altında toplayan tek uluslararası organizasyon olan Skal International, 82 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biridir. 2016 senesinde 60.yılını kutlayan, 1956 yılında kurulan Skal International İstanbul Kulübü, 80 ülkede yapılanmasıyla en geniş tabanlı sivil toplum örgütü olan Skal International’a bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Skal International İstanbul Kulübü, 254 üyesi ve hayata geçirmiş olduğu projeler ile dünyanın en büyük Skal kulübü konumundadır. Detaylı Bilgi için: www.skalistanbul.com