OTI Holding’den Türkiye tanıtımı için büyük buluşma

Last Updated on 15 Mayıs 2019 by Turizm Günlüğü

Coral Travel ve Sunmar Tour forumları sektör profesyonellerini bir araya getirdi.

Rusya ve Ukrayna’nın en büyük tur operatörlerinden olan, OTI Holding iştirakleri Coral Travel Rusya, Coral Travel Ukrayna ve Sunmar Tour Rusya Forumları, bu ülkelerin 100’den fazla şehrinde bulunan ve Türkiye’ye en çok turist getiren bin 200 acentenin katılımı ile gerçekleşti.

3 OTELDE EŞ ZAMANLI OLARAK DÜZENLENDİ

12 – 15 Mayıs tarihleri arasında Titanic Mardan Palace, Titanic Deluxe Belek ve Titanic Beach Lara otellerinde eş zamanlı olarak  yapılan forumlar sırasında sektördeki dijital gelişmeler, teknolojik yenilikler ve sezon satışlarının ele alındığı geniş katılımlı bir konferans, yeni projelerin, ikili ilişkilerin ve pazarlama aktivitelerinin partnerlerle tartışıldığı yuvarlak masa toplantıları düzenlendi.

CORAL TRAVEL SADAKAT PROGRAMINI HAYATA GEÇİRDİ

Toplantılarda, web projeleri, Sunmar hediye kartı, Coral Travel’ın yeni uygulaması ‘CoralBonus’ sadakat programı gibi yenilikler tanıtıldı. Bonus programı ile Coral Tavel müşterileri, satış ofislerinde yapacakları alışveriş sırasında kazanacakları bonusları biriktirme ve sonrasında bu bonuslarla ödeme yapma fırsatı bulacak.

YAKLAŞIK 80 OTELİN KATILDIĞI WORKSHOP

Ayrıca, Gloria, Calista, Xanadu Resort, Paloma, Rixos ve Ela Quality’nin de aralarında bulunduğu Türkiye’nin en iyi otellerinden yaklaşık 80 tanesinin katılımı ile gerçekleşen, sezon yeniliklerinin, Türkiye tanıtımı ve satışlarının artırılmasına yönelik yeni çalışmalar ve iş birlikteliklerinin değerlendirildiği bir workshop da yapıldı.

Organizasyon kapsamında Titanic Mardan Palace otelinde ünlü Rus yıldız Mitya Fomin ve Multiverse grubunun solisti Nikita Presnyakov’un sahne aldığı açık hava partisi ve Amara Dolce Vita’da ‘Karaoke Battle’ yarışması düzenlendi.

Zirve, acenteler için hazırlanmış takım oyunları ve akşamında, ünlü oyuncular tarafından sahneye konulacak olan ‘’With Love Do Not Joke’’ tiyatro oyunu ile son bulacak.

Coral Travel’ın misafirlerinden en iyi 100 otel