Coral Travel’ın misafirlerinden en iyi 100 otel

Rusya, Ukrayna, Polonya, Belarus ve Gürcistan kaynak pazarları başta olmak üzere toplam 32 destinasyondan turistler en iyi otelleri belirledi. Yunanistan’daki Mitsis Ramira Hotel en iyi otel seçilirken Türkiye’den Saphir Resort & Spa ikinci oldu.

Coral Travel tarafından bu sene beşincisi dağıtılan ‘Starway World Best Hotels’ ödülleri, 13 Mart’ta Moskova’daki Cherry Orchard tiyatrosunda gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi. Törende, dünyanın dört bir yanından sıralamaya giren en iyi 100 otel ödüllerini aldı.

Mitsis Ramira Hotel’in (Kos – Yunanistan) en iyi otel seçildiği gecede, Saphir Resort & Spa (Alanya – Türkiye) ikinci, Atrium Prestige Spa Resort & Villas (Rodos – Yunanistan) ise üçüncü sırayı aldı. İlk 100’e giren tesislerde dağılım ise; Türkiye’den 46, Mısır ve Yunanistan’dan 14’er, Tayland’dan 11, Vietnam’dan 5, Dominik Cumhuriyeti’nden 4, Bulgaristan, Tunus ve İspanya’dan 2’şer otel şeklinde gerçekleşti.

200 BİNE YAKIN MİSAFİRİN ANKET SONUÇLARI

“Starway World Best Hotels” ödül sıralaması Rusya, Ukrayna, Polonya, Belarus ve Gürcistan kaynak pazarları başta olmak üzere toplam 32 destinasyonda 6.346 otelden alınan 198.795 misafir memnuniyeti anketinin istatistiksel analizi yapılarak belirlendi.

ENİ İYİ HAVAYOLU THY

Ankette yer alan bir diğer konu başlığı olan uçak seyahati ve alınan hizmet değerlendirmesinde de tarifeli uçuş gerçekleştiren en iyi havayolu Türk Hava Yolları, charter uçuş gerçekleştiren en iyi havayolu da Royal Flight seçildi.

GÖRKEMLİ TÖREN

2017 yılında tüm Türkiye’ye getirdiği toplam yolcu ile Türkiye genelinde ve Antalya’da lider grup olan OTI Holding’in global tur operatörü Coral Travel’ın düzenlediği ödül töreni ve kutlamalara otel yönetici ve temsilcileri, büyükelçilikler, basın mensupları, turizm otoriteleri ve OTI Holding’in yöneticileri olmak üzere dört yüzün üzerinde misafir katıldı. İlk 10’a giren otellere ödülleri OTI Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Coşkun Yurt tarafından takdim edildi.