Wome Deluxe, hizmet kalitesini 4 önemli belgeyle tescilledi

Müşteri yorumlarıyla 5 yıldızlı denize sıfır Wome Deluxe Otel...

Last Updated on 25 Mayıs 2019 by Turizm Günlüğü

Uluslararası alanda ilk kez Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından başlatılan “TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Standardı” belgesini Türkiye ve dünyada alan ilk otel Wome Deluxe oldu.

Antalya Alanya Avsallar’da denize sıfır konumda doğa ile iç içe 120 bin metrekare üzerine kurulu 5 yıldızlı Wome Deluxe Türk Standartları Enstitüsü’nden 4 belge almaya hak kazandı.

Belgeler Wome Deluxe Genel Müdürü Yusuf Gerçeker tarafından alındı.

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ 4 BELGE

Wome Deluxe, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından başlatılan “TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Standardı”, “TS ISO 45001:2018- İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı”, “TS ISO 10002 – Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” ve “TS ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı” belgelerinin sahibi oldu.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun katılımı ile Wome Deluxe’te gerçekleşen törende belgeler, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hasan Demirtaş ve TSE Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldırım tarafından Wome Deluxe Genel Müdürü Yusuf Gerçeker’e takdim edildi.

Wome Deluxe Hotel

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK AİLE KONSEPTLİ OTELİ

Wome Deluxe, Alanya’da misafirlerine mavi ve yeşil ile iç içe keyifli bir tatil geçirme imkanı sağlıyor. Ailelere gerçek bir orman içerisinde muhteşem bir manzarayla lüks tatil anlayışı sunan Wome Deluxe, konuklarına, seçkin, şık ve zevkli bir ortamda; çok özel bir hizmet anlayışıyla, standartların ve alışkanlıkların ötesinde bir keyif yaşatıyor. Yüzlerce yıllık çam ağaçlarının doğal formunu koruyarak inşa ettiği odaları, aile formuna uygun oda alternatifleri misafirlerini ağırlıyor.

Akdeniz’in incisi Antalya’nın en iyi 10 aile oteli için tıklayınız.

Otel, her metrekaresi özenle tasarlanmış, her biri manzaralı, 1800 yatak kapasiteli otel, 10 bin metrekarelik alanda plaj, iskele, havuz, güneşlenme terasları ve aquaparkları ile hizmet veriyor. 7 bin metrekarelik SPA ve güzellik merkezi, kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası, kuaför, güzellik merkezi, masaj odaları ve aile hamamları ile konuklarına farklı konforlar sunuyor.