Nikki Beach Resort’tan minik misafirlerine özel etkinlikler

“Hayatı kutlama” mottosuyla, eğlence ve keyif
“Hayatı kutlama” mottosuyla, eğlence ve keyif

Son Güncelleme Tarihi

Yazın en renkli atölyelerini içeren Gymy Kids Yaz Okulu, 3 Haziran – 30 Ağustos tarihleri arasında Nikki Beach Resort & Spa Bodrum ’da yapılacak.

“Hayatı kutlama” mottosuyla, eğlence ve keyfi yüksek enerji felsefesiyle üst düzey standartlarda, lüksle sunan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da aileleri tatilin keyfini çıkarırken minik misafirler sanata, spora, eğlenceye doyacak. 2-9 yaş arası çocuklar haftanın her günü 09:00-17:00 saatleri arasında Gymy Kids Club’da yazın en renkli atölyelerinde bir araya gelecekler.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Gymy Kids yaz okulunda, miniklerin bedensel ve zihinsel gelişimlerini destekleyecek basketbol, futbol, jimnastik, yoga, tenis, zumba, pinpon ve su oyunları gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra bahçıvanlık ve yemek yapma atölyeleri, doğa bilinci ve sevgisini aşılayacak yeşil atölyeler yer alıyor. Sanat aktiviteleriyle ilgilenen minikler için ise masal kurgulama ve okuma saatleri gibi yaratıcılıklarını geliştirecek sanatsal etkinlikler düzenleniyor.

GYMY KİDS CLUB HAKKINDA

Gymy Kids Club, merkezinde spor olan öncelikli olarak doğa ve sanata yakın kalmayı tercih eden İstanbul merkezli bir çocuk oluşumudur. Bu yaz Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da 3. kez hayata geçireceği yaz okulu ile Bodrum’daki miniklere ve ailelerin, hafızalarında kalacak güzel bir yaz programı sunacak.

FİYAT BİLGİSİ VE PROGRAM DETAYLARI

Program detayları ve fiyat bilgisine Instagram @gymykids sayfasından veya 0530 641 59 32 no’lu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Program 2-9 yaş arası çocuklar için uygundur. 3,5 yaşından küçük çocuklar ebeveyn ve bakıcı ile kabul edilecek. Fiyatlara Café Nikki’de çocuklara özel hazırlanmış bir menüden oluşan öğle yemeği ve iki ara öğün dahildir. Fiyatlara KDV ilave edilmemiştir. Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da konaklayan ailelerin çocukları Gymy Kids’ten ücretsiz yararlanabilecek. Bodrum’daki tüm aileler programa günlük, haftalık, aylık üyelik seçeneklerinden biri ile katılabilirler.