Hotel Caeli’ye mükemmellik sertifikası

Hotel Caeli, Eceabat
Hotel Caeli, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alıyor.

Son Güncelleme Tarihi

Tabiat ve sanatın buluşma noktası Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alıyor.

Dünyanın en önemli seyahat sitelerinden olan Tripadvisor’da misafirlerinden aldığı yüksek puanlar ve olumlu yorumlar sonucunda 2018 Mükemmellik Sertifikası’na layık görülen Hotel Caeli, bu yıl da aynı başarıyı tekrarlayarak 2019 Mükemmellik Sertifikası’nın sahibi oldu.

21 ODALI

Uçsuz bucaksız üzüm bağları arasında konumlanan Hotel Caeli, doğayla iç içe konumu, Country style mimarisi, etkileyici ve dingin atmosferi ile misafirlerine eşsiz bir bağ oteli deneyimi sunuyor. Hotel Caeli’de, birbirinden farklı, sade ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanmış, bağ, orman ve gölet manzaralı 21 oda bulunuyor.

KOŞU PARKURU VE AÇIK HAVA HEYKEL BAHÇESİ

Doğal güzelliğinin yanı sıra her köşesinde yer alan çağdaş sanat eserleri ile de dikkat çeken Hotel Caeli, hem iç mekanda hem de sanat koşu parkuru ve açık hava heykel bahçesinde unutulmaz bir sanat deneyimi yaşatıyor.

KENDİ EKOLOJİK BAHÇESİ BULUNUYOR

Her detaydaki doğallığını sofraya da yansıtan tesis, gurme mutfağında kendi Ekolojik Caeli Bahçesi’nde yetişen meyve ve sebzeler ile yine kendi Caeli Çiftliği’nden et ve süt ürünlerini kullanıyor. Her iklime özel olarak hazırlanan mönüler, çarpıcı bir sunumla birleşerek servis ediliyor.

OTELDE SPA’DA MEVCUT

Hotel Caeli, şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenlere,tazelenmenin ve yenilenmenin en ayrıcalıklı yolunu sunuyor.700 m²’lik alana sahip SPA merkezinde; kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, macera duşları, şok havuzu, masaj odaları ve fitness salonu yer alıyor. Hotel Caeli’de üzümün yaşlanma karşıtı etkisinden faydalanarak yapılan Vinothérapie®Spa bakımı uygulanıyor. Fransa’da doğan Vinothérapie® Spa bakımında; asma ve üzümün ekstreleri, özel masaj teknikleri ile birleşiyor.

KURUMSAL TOPLANTILAR VE ETKİNLİKLER İÇİNDE UYGUN

Hotel Caeli, kurumsal toplantılar ve özel etkinlikler için, iç ve dış mekanda büyüleyici atmosferi ile de dikkat çekiyor. Şarap fıçısı tasarımında ve Porta Caeli Şaraphane içerisinde bulunan Porta Caeli Oditoryum 67 kişi oturma kapasitesi ile benzersiz bir etkinlik mekanı sunuyor.