Jolly’den hem ekonomik hem de keyifli yurtdışı turları

Jolly Tour'dan uygun fiyatlı yurtdışı tatili
Jolly Tour'dan uygun fiyatlı yurtdışı tatili

Bu yıl Kurban Bayramı tatil planlarınızın içerisine yurtdışını dahil etmek istiyorsanız, Jolly’nin hem ekonomik hem de keyifli yurtdışı turları tam size göre… Vizeli ve vizesiz yüzlerce avantajlı turun bulunduğu Jolly Tour yurtdışı turları 79 euro’dan başlıyor.

Jolly’nin yurtdışı turları ile tüm dünyayı gezmeye davetlisiniz. Balkanlar, İtalya, Orta Avrupa, İspanya, Uzak Doğu nereyi keşfetmek isterseniz tatilinizi avantajlı olarak orada yapabilirsiniz.

Peki, Jolly’nin rehberliğinde sizi bekleyen güzelliklerden bazılarına göz atmaya ne dersiniz?

Farklı coğrafyalarda tatilini sürmek isteyen ama bunun için çok da zamanı olmayanları düşünerek hazırlanan vizesiz Balkanlar Turu siz seyahat severleri bekliyor.

ROMANTİZM TUTKUNLARI İTALYA’YA

Akdeniz’in en romantik ülkesinde dolu dolu geçecek bir tatil planlıyorsanız İtalya en iyi destinasyonlar arasında. Eser ve tarihi yapı görme fırsatı elde edilecek bu turda gezip görecekleriniz yalnızca yapılar ve şehirlerle sınırlı değil kuşkusuz. En güzel manzaralar sizleri karşılıyor olacak.

Aşk Çeşmesi Roma

AKDENİZ GÜZELLİKLERİ İÇİN İSPANYA

Tatil planlarında rota olarak İspanya’yı düşünen siz seyahat tutkunları için Jolly’nin hem ekonomik hem de keyifli turları mevcut. Akdeniz’in tüm güzelliklerini bir arada görebileceğiniz İspanya’da en güzel şehirler sizi bekliyor.

OLAĞANÜSTÜ DOĞASIYLA ORTA AVRUPA

Tarihin en derin ve olağanüstü doğasıyla bezeli olan Orta Avrupa, Ortaçağ’a yolculuk yapmak isteyen tatil severleri karşılayacak. Kentin yüzlerce yıllık öyküsünü dinlemek ve ışıklarla bezenmiş muhteşem manzaralarını gözlerinizi kırpmadan izleyebileceksiniz.

Jolly, hem farklı deneyimlere tanıklık edeceğiniz hem de kendinizi yeniden bulacağınız yurtdışı turları 79 euro’dan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.