Kapadokya’da bir ilk…

Kapadokya’da yer alan CCR Hotel bünyesinde, TravelShop Turkey ve CCR Hotel işbirliğiyle, Indian Bollywood Restoranı’nın açılışı gerçekleşti.

Düzenlenen açılış törenine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Hindistan’ın İstanbul Başkonsolosu Purnojyoti Mukherjee, THY Nevşehir İl Müdürü Kamil Engin Karaman, Nevşehir Turizm İl Müdürü Cengiz Ekici ve Aksaray Turizm İl Müdürü Mustafa Doğan katıldı.

VALİ İLHAMİ AKTAŞ’TAN TEŞEKKÜR

Açılışta konuşma yapan Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, “bölgede bu tip yatırımları teşvik ettiklerini belirterek müesseseye hayırlı uğurlu olsun dileklerini sundu.

Vali Aktaş, ayrıca, bu girişimde bulunan değerli TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ile CCR Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çankaya’ya sektöre ve beldeye katkılarından dolayı teşekkür etti.

KAPADOKYA’DA 250 KİŞİLİK YENİ MEKAN

Hindistan Başkonsolosu Purnojyoti Mukherjee ise, böyle bir tesisin Kapadokya’da açılmış olmasından çok mutlu olduğunu, Hint restoranlarının kendi kültürlerini tanıtmak adına çok önem arz ettiğini belirterek; hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hint Mutfağı temalı Indian Bollywood Restoran, kapalı ve açık alan olmak üzere 250 kişi  kapasitesine sahip. İhtiyaç halinde, ek alanlarla birlikte toplamda 1000 kişiye kadar hizmet verebiliyor.