Zaxi Restaurant’ta hafta içi her gün canlı müzik!

Last Updated on 3 Temmuz 2019 by Yaşar Çelik

Maslak’ta iş çıkışlarının gözde mekânı Zaxi, misafirlerini, yaz boyunca canlı müzik performansları ve Aperitivo lezzetleri ile ağırlayacak.

Happy Hour menüsü

Bahar ayları boyunca düzenlediği Küba geceleri ile damaklarda hoş bir tat bırakan Zaxi, yaz aylarında da şehre enerji katıyor. Zaxi Restaurant’da hafta içi her gün canlı müzik başlıyor! 18.30-20.30 saatleri arasında servis edilecek Happy Hour menüsü ise zengin sıcak ve soğuk aperatif seçenekleri sunuyor. Menü fiyatı kişi başı sadece 79 TL.

Jazz & Blues performansları

Pazartesi ve Çarşamba günleri canlı Küba müzikleri; Salı, Perşembe ve Cuma günlerinde ise canlı Jazz & Blues performansları misafirlere keyifli saatler yaşatacak.

Tatlar damakları şenlendirecek

Menüsünde soğuk aperatif olarak; sert peynir çeşitlerinin yanı sıra grisini ile avokadolu humus ve nachos, Uzak Doğu usulü karides salata bulunurken, sıcak aperatif olarak ise; albondigas, rokfor soslu tavuk kanadı, levrek pane ve avcı böreği gibi tatlar damakları şenlendirecek.

Hilton İstanbul Maslak’ın giriş katında yer alan Zaxi Restaurant

Merkezi lokasyonuyla, rahatlık ve konforu bir araya getiriyor. İş çıkışlarında ya da akşam yemeği sonrasında, güzel vakit geçirmek ve eğlenmek için bahaneler çoğalıyor.

Adres: Maslak Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:233-101, Sarıyer İstanbul
www.zaxiistanbul.com