Mandarin Oriental, Bodrum; 2019’da üçüncü kez ödüle layık görüldü

Mandarin Oriental, Bodrum,
Mandarin Oriental, Bodrum, bugüne kadar uluslararası alanda 50’den fazla ödüle layık görülmüştür.

Mandarin Oriental, Bodrum; World Travel Awards™ 2019’da üçüncü kez “Türkiye’nin Önde Gelen Otel Rezidansları” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Akdeniz çanağının en lüks resort’u Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli turizm ve gezi ödülleri World Travel Awards™’ta (WTA) üçüncü kez ödüle layık görüldü.

Yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve bin bir çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort’ta; üç özel plaj, dünya mutfaklarından benzersiz lezzetler sunan dokuz restoran ve barının yanı sıra, hem ruhu hem vücudu dinlendiren ödüllü spa’sıyla Mandarin Oriental, Bodrum, 2014 yılında hizmet vermeye başladığı günden bu yana, sektörün en prestijli ödüllerinin sahibi oluyor.

Mandarin Oriental, Bodrum;
Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor.

Türkiye’nin Önde Gelen Otel Rezidansları” kategorisinde üçüncü kez ödül aldı

World Travel Awards ™’un “Türkiye’nin Önde Gelen Otel Rezidansları” kategorisinde üçüncü kez aldığı bu prestijli ödül ile ödül listesine bir yenisini daha eklemiş oldu. Mandarin Oriental, Bodrum, bugüne kadar uluslararası alanda 50’den fazla ödüle layık görülmüştür.

1993’ten bu yana seyahat, turizm ve hizmet sektörlerinde mükemmelliği kutlayan World Travel Awards™, dünya çapında en başarılı markaları ödüllendiriyor. Bugün World Travel Awards ™, bu sektörlerdeki üstün kalite anlayışının ve prestijin belirleyicisi olarak kabul ediliyor.

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel yüz yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 137 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği dokuz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü Spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 23 ülkede ve bölgede, her biri grubun doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 32 oteli ve altı rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.