Dünya devi TrustYou artık Türkiye’de

Otel yorumları analizi ve raporlamaları üzerine çözümler sunan TrustYou, Türkiye temsilciliği konusunda San TSG ile yetkili dağıtıcılık anlaşması imzaladı.

Otel yorumları analizi ve raporlamaları üzerine çözümler sunan, global pazarda sektörünün önde gelen firmalarından TrustYou, Türkiye temsilciliği konusunda San TSG ile yetkili dağıtıcılık anlaşması imzaladı.

700 BİN OTELİ ANALİZ EDİYOR

TrustYou sistemi Avrupa’da ve ABD’de en yaygın kullanılan otel yorum analiz sistemi olarak dikkat çekiyor. TrustYou, 700 bin otelin Google başta olmak üzere Tripadvisor, Holidaycheck, sosyal platformlar ve otelin adı geçen her yerde yoruma değer bilgilerini sentezleyip bir analiz ve yönetim paneli sağlayarak otellerin online mecrada ne durumda olduklarını rakipleri ile de kıyaslayarak gösterilmesini sağlıyor. TrustYou; Türkiye otellerine, San Tourism Software Group sayesinde teknoloji ve otel portföyüne hakim profesyoneller tarafından pazarlanıyor olacak.

San TSG 26 yıldır Türkiye’de incoming acentelerin hemen hepsinin kullandığı Sejour yazılımının mimarı olarak, seyahat sektörüne yönelik teknolojik çözümler üretiyor. TrustYou bu anlaşma sayesinde San TSG iştirakleri arasında olan Türkiye’nin en büyük otel tedarikçilerinden biri olan Paximum’un otel portföyüne de doğrudan ulaşabiliyor olacak. Böylelikle Paximum sistemindeki otellerin müşteri yorumları da TrustYou tarafından, tüm dünyada tüketicilere gösterilecek.

SAN TSG 70 ülkede turizm sektörüne avantajlı çözümler sunuyor