Courtyard by Marriott Istanbul’da 10. yıl heyecanı

Courtyard by Marriott Istanbul International Airport’un, hizmete başlamasının 10. Yıl dönümü otelde düzenlenen programla kutlandı.

Courtyard Marriott Istanbul’da düzenlenen kokteyle, otomotiv, sağlık, havacılık, makina ve tekstil sektörlerinin önde gelen firmalarının yanı sıra çok sayıda turizm seyahat acente temsilcisi katıldı.

“Marriott kültürü ile verdiğimiz hizmet kalitesinden ödün vermeyeceğiz”

Courtyard Marriott Istanbul Genel Müdürü Ali Türk, gecede yaptığı konuşmada, Marriott International’ın Türkiye’de kendi yönetiminde açtığı ilk otel olduklarını hatırlatarak 10 yılda yaklaşık bir milyon misafir ağırladıklarını ve Marriott kültürü ile verdikleri hizmet kalitesinden ödün vermeyeceklerini belirtti.

Türk,” Courtyard Marriott Istanbul sadece markasıyla değil aynı zamanda hizmet kalitesiyle de son 10 yılda bölgede adını duyuruyor. Önümüzdeki yıllarda da otelimiz geçmiş 10 yılda kazandığı büyüme ivmesini devam ettirecektir” diye konuştu.

Davetliler, uzakdoğu konseptinin hakim olduğu zengin menü, hediye çekilişi ve Sibel Mirkelam’ın canlı performansının ardından geceden oldukça memnun ayrıldılar.

Courtyard markası, iş seyahatinde bulunan misafirlere hizmet amacı ile 30 yıl önce Marriott International’ın bünyesinde kendisine yer buldu. Courtyard by Marriott Istanbul ise Türkiye’de açılan ilk otel olma unvanını taşıyor. Dünyanın en büyük otel zinciri olan Marriott International, kısa bir zaman önce Hong Kong’da 7 bininci otelini açtı.