Seyahat severlere hitap eden su sporları ürünleri

Last Updated on 4 Ağustos 2023 by Turizm Günlüğü

Yaz bitmeden derin sulara dalıp denizaltının gizemli dünyasını keşfe çıkmak ya da sörf yaparak dalgaların keyfine varmak isteyenlerdenseniz Decathlon’un bu su sporları ürünlerine mutlaka göz atın!

Avrupa’nın en büyük spor perakende zincirlerinden Decathlon, Türkiye genelindeki 35 spor mağazası ve online satış sitesi decathlon.com.tr ile bu yaz da spor tutkusunu yaymaya devam ediyor.

UYGUN FİYATLAR

Ülkemizde gitgide yaygınlaşan dalış sporuna başlamak ve yaz tatillerinizi su altı dünyasını keşfederek geçirmek isteyenler, amatör ya da profesyonel, dalarken ihtiyaç duyabileceği her tür su altı keşif ve dalış ekipmanını Decathlon’da çok uygun fiyatlara bulabiliyor.

ÖZEL TASARIMLAR

Su altı keşfi için ısı yalıtımlı-hareket serbestliği sağlayan sörf ve dalış kıyafetlerinden, kayaların üstünde rahat yürüyebilmeniz için özel olarak tasarlanan ayakkabılara, itme gücünü konforla birleştiren paletlerden maksimum görüş kalitesi için su damlası şeklinde cam kesimli konforlu ve su geçirmez profesyonel dalış maskelerine; derin suları keşfetmeniz için ihtiyacınız olan tüm ürünler Decathlon mağazalarında.

Yaz tatilinizi sörf yaparak değerlendirmek isterseniz de, sörfe özel UV korumalı wetsuitlerden, kontrol kolaylığı sağlayan, sağlam ve kaydırmaz köpük sörf tahtlarına; sörf şortlarından özel ayakkabılara kadar aradığınız tüm ürünler Decathlon’da!