Rent ‘n Connect ve Europcar’dan önemli iş birliği

Avrupa’nın en büyük araç kiralama firmalarından biri olan Europcar’ın Türkiye’nin en popüler şehir ve havaalanlarındaki ofislerinden hem aracınızı hem de 4G hızında taşınabilir Rent ‘n Connect Wi-Fi modeminizi kiralayabilir, Europcar ve Rent ‘n Connect güvencesiyle rahatça seyahat edebilir ve gittiğiniz her yerde bağlantıda kalabilirsiniz!

Seyahat etme alışkanlıkları değişirken seyahat edenlerin hizmet sektöründen beklentileri de her geçen gün artıyor. Dünyanın her yerine seyahat eden insanlar gidecekleri ülkede, yaşadıkları yerdeki konfor ve alışkanlıklarının devamını sağlayabilmek için farklı çözümlere ihtiyaç duyuyorlar. Europcar ve Rent ‘n Connect işbirliği bu alanda yeni bir çözüm önerisi sunuyor. Artık seyahat edenler, Europcar güvencesi ile kendi araçlarının konforu ve güvenini aratmayacak araçlarını, Rent ‘n Connect sayesinde de roaming veya bağlantı problemleri gibi sorunları yaşamadan limitsiz taşınabilir Wi-Fi modemlerini aynı anda ve kolayca kiralayabilecekler.

 

Değişen alışkanlıklara bir çözüm olarak Rent ‘n Connect, limitsiz 4G hızında taşınabilir modemleri ile seyahat eden herkese evlerindeki gibi Wi-Fi bağlantısına mobil erişim özgürlüğü sunuyor. 90’dan fazla ülkede sunduğu bağlantı çözümleri ile kullanıcıların özgürce işiyle, sevdikleriyle ve sosyal medya ile bağlarını koparmak zorunda kalmadan veya yüksek dolaşım faturaları ödemeden seyahatleri boyunca sınırsız veri sağlayabiliyor.

Rent ‘n Connect Kurucu Ortağı ve CEO’su Özgür Gen

Rent ‘n Connect Kurucu Ortağı ve CEO’su Özgür Gen, bu iş birliği ile ilgili: “Rent ‘n Connect olarak amacımız seyahat edenlerin deneyimini iyileştirecek teknolojik çözümleri kolay bir şekilde ulaştırmak. Europcar ile iş birliğimizi de bu amaca hizmet eden çok önemli bir gelişme olarak görüyoruz. Seyahat edenler, artık yolda çevrimdışı kalmak veya yüksek dolaşım bedelleri ödemek yerine, gezdikleri tüm noktalarda ve hatta kaldıkları otellerde devamlı ve yüksek hızda bağlantıda kalabilecekler. 90’dan fazla ülkeden olan müşterilerimize Europcar müşterilerinin katılması bizler için mutluluk verici” dedi.

Dünya genelinde 170 ülkede araç kiralama hizmeti sunan Europcar, müşterilerine en iyi fiyat garantisi ile seyahat etme ve kendi araçları gibi güvenle kullanabilecekleri bir deneyim sunuyor. Europcar, ayrıca araçla ilgili yaşanan herhangi bir acil durumda müşterilerine Drivee hizmeti ile güvenli bir yolculuğun garantisini veriyor. Kullanıcılar, Türkiye’de Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Bodrum-Milas Havalimanı, Dalaman Havalimanı, İstanbul Taksim Meydanı’ndan hem aracını hem de Rent ‘n Connect taşınabilir modemini kiralayabiliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ise iade işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Europcar Türkiye Genel Müdürü Fırat Fidan

Europcar Türkiye Genel Müdürü Fırat Fidan, müşteri memnuniyeti politikaları gereği özellikle teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, “Europcar olarak tüm dünyada kiralama sektöründe yenilikçi yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda yakın zamanda araçlarımıza “Connected Car” sistemiyle çalışan ve yeni bir teknoloji olan Drivee cihazını entegre ederek, müşterilerimize güvenli ve konforlu bir sürüş hizmeti vermeye başladık. ’’Rent ‘n Connect ile yaptığımız bu iş birliği de yenilikçi teknolojik ürün ve hizmetlere verdiğimiz önemin bir göstergesi” dedi.

Rent ‘n Connect ve Europcar iş ortaklığı ile seyahat edenlere güvenilir, konforlu ve yeni çözümler sunulmasında iki şirket birbirlerini destekliyor ve ilerde de yeni çözümler ile iş birliğinin gelişmesini hedefliyorlar.