İş dünyasının yeni gözdesi DoubleTree By Hilton Antalya

DoubleTree By Hilton Antalya City Center

Tatil zamanının gözde mekanlarından olan Antalya’da DoubleTree By Hilton, Muratpaşa’da açtığı otel ile hizmet vermeye başladı. Otel yeni açılmasına rağmen iş dünyasından oldukça rağbet gördü.

Antalya Havalimanına 15 Kilometre

Altı kıtada, 45 ülkede hizmet veren dev bir marka olan Hilton’un Antalya’nın merkezinde açtığı otelin oldukça merkezi konumda olduğunu dile getiren Genel Müdür Bülent Şenyurt, yeni bir otel olmalarına karşın büyük ilgi gördüklerini dile getirdi.

Şenyurt, “ Otelimiz yeni açılsa da misafirlerimizden büyük ilgi görmektedir. Bunun temel sebepleri arasında kompleksimiz içerisinde sunduğumuz geniş imkânlar ve merkezi konumda bulunmamızı gösterebilirim. Antalya Büyükşehir Belediyesi tam karşısında yer alıyoruz. Ayrıca, marinaya 15 dakika, AVM’ye 5 dakika yürüme mesafesindedir. Bunun yanında Antalya Havalimanına da oldukça yakınız” dedi.

Toplantı ve Konferanslar Daha Kaliteli Olacak

DoubleTree By Hilton Antalya City Center Genel Müdürü Bülent Şenyurt, otelin geniş imkanları sayesinde düzenlenecek toplantı ve konferans etkinliklerinin daha kaliteli bir hal alacağının altını çizdi.

Şenyurt, “Otelimiz konumu itibari ile toplantı ve gezi gruplarına daha fazla hitap etmektedir. Antalya merkezde yer almanın avantajlarından birisi de budur. Profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlar sayesinde toplantı ve konferans etkinlikleri daha kaliteli hale gelecek. Bunun yanı sıra otelimizi tercih eden gruplarımız konforlu odalarımızda konaklarken, spor salonu, spa, restaurant ve barlardan da yararlanma imkânına erişebilecekler. Ayrıca otelimizde engelli bireyleri de unutmadık. Onlar için özel odalar düzenleyerek, engelli müşterilerimizi de otelimizde ağırlayabilecek konuma eriştik” diye konuştu.