İşte Türkiye’nin en iyi lüks spa deneyimi sunan oteli

The Spa at The Bodrum EDITION

Türkiye’nin turkuaz kıyısının merkezinde yer alan The Bodrum EDITION, prestijli “Lux Life Global” Lüks Otel ve Spa Ödülleri’nde, Türkiye’deki en iyi Lüks Spa Deneyimi sunan otel seçildi.

Her geçen gün büyüyen hizmet ve konaklama sektörünün, misafirlerine ziyaretleri boyunca her şeyin en iyisini sunmak için sınırlarını zorlayan en güçlü oyuncularını ve yeni markalarını belirleyen 2019 Otel ve Spa Ödülleri’nin bu sene ikincisi düzenlendi.

Üyelerinin uzmanlıkları ve sektördeki engin tecrübeleri için seçildiği bir komite tarafından yapılan seçim sürecinin ardından, kazananlar Lux Life Magazine’in sonbahar sayısında ilan edildi ve The Bodrum EDITION dünya çapındaki pek çok saygın lüks otel arasından birincilikle çıktı.

Otel Gelen Müdürü Marc Matar bu ödülle ilgili şunları söyledi: “Bu yılki Lux Life Global Lüks Otel ve Spa Ödülleri’nde en iyi lüks spa deneyimi sunan otel olarak seçildiğimiz için çok mutluyuz. Bu prestijli ödülü aldığımız ve ekibimizin çabaları bu şekilde karşılık bulduğu için çok gurur duyuyoruz.”

The Bodrum EDITION misafirlerine ve ziyaretçilerine rahatlamaları ve canlanmaları için sakin ve özel bir alan sunuyor. Heyecan uyandıran sağlık deneyimleri, uygulamaları ve yiyecek alternatifleriyle The Bodrum EDITION, misafirlerini huzurun ve iyiliğin dünyasına götürüyor. Yenilikçi tedavilerden, yüz ve vücut bakımına, sağlıklı yemeklerden yogaya kadar sunduğu geniş yelpazesiyle The Bodrum EDITION, sağlıklı yaşam sevenler ve gündelik hayattan kaçış arayanlar için yeryüzünde bir cennet.

NOT: The Bodrum EDITION 2019 sezonunu 30 Kasım tarihinde kapatacaktır.