Hilton İstanbul Bosphorus’dan sonbahar temalı ‘Beş Çayı’ menüsü

1955’ten beri İstanbulluların buluşma noktası olan Hilton İstanbul Bosphorus’un gelenekselleşen ‘Beş Çayı’ seremonisi, Ekim ayından itibaren sonbaharın romantik dokunuşlarına sahne oluyor; akşamüstü buluşmaları lezzet şölenine dönüşüyor.

Lobby Lounge alanında servis edilen sonbahar temalı Çay Saati’nde konuklar, Hilton şeflerinin başarılı yorumuyla hazırlanan leziz bir çay menüsünü deneyimleme fırsatı bulurken, canlı piyano müziğinin keyfini de doyasıya çıkarabiliyor.

Boğaz manzaralı Lobby Lounge

Öğleden sonralarına sevdikleriyle birlikte keyif ve lezzet katmak isteyenler, Hilton İstanbul Bosphorus’un usta şeflerinin ellerinden çıkan tatlı ve tuzlu kurabiyeleri, börekleri, sıcak aperatifleri, zengin pasta ve çikolata çeşitlerini Hilton’un özenli servisi eşliğinde 15.00-18.00 saatleri arasında Boğaz manzaralı Lobby Lounge’da tadabiliyor.

Sonbahara özel lezzetler

Hilton İstanbul Bosphorus’un sonbahar temalı zengin beş çayı menüsünde ayrıca, sandviç çeşitleri, içli köfte, mini Adana kebap, tavuk şiş, kaymaklı taze ‘scone’lar, baklava çeşitleri, meyveli tartaletler, dilimlenmiş mevsim meyveleri gibi lezzetlerin yanı sıra; Bademli Espresso tart, Mor Meyveli Custard, Ameretto Kremalı Amasya Elma Mille Feuille ve Kestaneli Çikolata Tüp gibi sonbahara özel lezzetler servis ediliyor.

Beş Çayı menüsünü sadece 105 TL

Hilton İstanbul Bosphorus’un 1 Aralık tarihine kadar enfes Boğaz manzarasına karşı servis edeceği gurme lezzetlerden oluşan sonbahar temalı zengin beş çayı menüsünü sadece 105 TL ödeyerek deneyimleyebilir, canlı piyano performansı eşliğinde lezzet dolu bir akşamüstü keyfi yaşayabilirsiniz.