Hep online ol ve en uygun hotel fiyatlarını kaçırma!

Seyahat etmenin herkesin hayatında ne kadar önemli bir yer tuttuğunun farkında olan Rent ‘n Connect ve Bidroom kullanıcılar için önemli bir işbirliğine imza attı.

İşbirliği sayesinde, Rent ‘n Connect’in sınırsız ve taşınabilir Wi-Fi modemi ve Bidroom’un sürekli olarak sağladığı avantajlı online Hotel kiralama servisi birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. Kullanıcılar bu işbirliği sayesinde online dünya ile bağlantıda kalıp, istedikleri hotelden kaliteli servisi daha uygunu fiyata alabiliyorlar.

Seyahat etmek kolaylaştıkça, seyahat teknolojileri ve e-ticaret şirketleri, bu süreçte ortaya çıkan sorunlara çözümler bulmaya başladılar. Günümüzde, her servisin ucuzunu ve alternatifini bulmak mümkün ancak uygun fiyatta kaliteli hizmet bulmak bir mesele haline geliyor.

Rent ‘n Connect Kurucu Ortağı ve CEO’su Özgür Gen

Yüzde 25’e varan indirim

Rent ‘n Connect, kullanıcılarına cep boy taşınabilir Wi-Fi modemi ve 130’dan fazla ülkede dilediğince kullanım hakkı temin ediyor. Taşınabilir Wi-Fi modeminizi Rent ‘n Connect websitesinden sipariş verip İngiltere, Avrupa Ülkeleri ve Türkiye’den teslim alarak, kişisel Wi-Fi bağlantınızla dilediğiniz yerde online olabiliyorsunuz! Öte yandan Bidroom, seyahat etmeyi sevenlere çözüm buluyor ve online hotel kiralama servisini %25’e varan indirim fırsatları ile sunuyor.

Bidroom ve Rent ‘n Connect, müşteri kitlelerinin birbirilerinin hizmetlerine ihtiyaçları olduğunun farkına vararak geliştirdikleri bu işbirliği sayesinde kendi müşterilerine özel indirim fırsatları sunmayı hedefliyorlar. Bu işbirliği aracılığıyla, müşterilerine hem daha iyi bir hizmet hem de değerli fırsatlar kazandırıyorlar.