Corendon Polonya’nın 5 şehirden Antalya’ya uçacak

Corendon Havayolları Grubu Kurucusu ve CEO’su Yıldıray Karaer

Corendon Airlines, Polonya turizm sektörünün temsilcileriyle buluştu. Davette Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, 2020 yaz sezonu için Polonya’dan düzenleyecekleri uçuşlar ve bu pazardaki hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Avrupa pazarındaki istikrarlı büyümesini sürdüren Corendon Airlines, hizmet kalitesini artık Polonya’ya da taşıyor.

POLONYALI SEKTÖR PAYDAŞLARIYLA BULUŞTU

Bu çerçevede Corendon Airlines; Polonya’da faaliyet gösteren tur operatörleri, seyahat acentelerini ve havalimanlarının yetkililerini Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve Corendon Airlines yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen akşam yemeğinde konuk etti.

POLONYA UÇUŞLARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

16 Ekim akşamı Varşova’da düzenlenen davette Karaer, Corendon Airlines’ın faaliyetlerini ve hedeflerini aktarırken, Polonya uçuşları hakkında da detaylı bilgiler verdi. Hollandalı ünlü jazz sanatçısı Steffen Morrison’nın sahne aldığı gecede, misafirler keyifli dakikalar geçirdi.

Davete katılanlara teşekkür eden Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, şunları söyledi:

YILDIRAY KARAER 2020 YILI POLONYA UÇUŞ PLANINI AÇIKLADI

“Corendon Airlines olarak Avrupa pazarında yürüttüğümüz başarılı operasyonlarla ve hizmet kalitemizle kendimize haklı bir yer edindik. Aynı başarıyı Polonya pazarında da yakalayacağımızdan şüphemiz yok. Polonya’da uzun yıllardır devam eden operasyonlarımızı; uçuş sayımızı, uçtuğumuz havalimanı ve destinasyon sayımızı artırarak sürdürmek adına yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz. 2020 yaz sezonunda Varşova, Poznan, Gdansk, Wroclaw, Katowice’den Antalya’ya, yine Katowice’den Gazipaşa, Heraklion ve Rodos’a uçmaya başlayacağız. Hedefimiz 2020 sezonu için planladığımız 140 bin koltuk rakamını yakalamak.”

Corendon Airlines’ın 25 Nisan 2020 – 15 Ekim 2020 tarihleri arasında Polonya için uçuş planlaması ise şu şekilde:

Varşova – Antalya Her Çarşamba ve Cumartesi
Poznan – Antalya Her Çarşamba
Gdansk – Antalya Her Perşembe
Wroclaw – Antalya Her Pazar
Katowice – Antalya Her Çarşamba ve Cumartesi
Katowice – Gazipaşa Her Çarşamba
Katowice – Heraklion  Her Pazar
Katowice – Rodos Her Cuma