Hakan Toksöz: Belconti Hotel Resort olarak 2020 için iddialıyız

Belconti Hotel Resort Genel Müdürü Hakan Toksöz Antalya Turizm Fuarı’na, 2019 ve 2020 sezonlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Belconti Hotel Resort Genel Müdürü Hakan Toksöz şu değerlendirmelerde bulundu:

“Antalya’da şimdiye kadar olmayan bir şey yapıldı. Antalya Turizm Fuarı bir ilk oldu. Bundan sonra bu işin katlanarak büyüyeceğini tahmin ediyoruz. Biz tesis olarak her zaman destek vereceğimize de söz veriyoruz.

“HARİKA BİR SEZON GEÇİRDİK”

2019’da harika bir sezon geçirdik. Son istatistikler çıktıktan sonra durum daha netleşecek. Ama şimdiye kadar olan bütün dönemlerin rekoru gibi görünüyor. Bütçe gelir olarak olmayabilir ama misafirler açısından gayet iyi geçti. 2020 yılı da herhangi bir siyasi kriz ya da uluslararası arenada kriz olmadığı sürece son derece iyi gidecek gibi gözüküyor. Yeni pazarlar yerine oturmuş durumda, eski pazarlar da ivme kazanıyor.

“KONSEPTLERİMİZİN ARASINA SÜRPRİZ KONSEPTLER EKLEYECEĞİZ”

Kaybetmiş olduğumuz pazarlarında daha büyüyerek gelişeceğine inanıyoruz. İyi bir pazarlama yapabildiğimiz sürece gayet güzel bir 2020 yılı bizi bekliyor. Belconti olarak bir aile oteli konseptiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu konseptlerimizin arasına birkaç tane sürpriz konsept daha ekleyeceğiz.  Bu kış bir takım tadilatlar yapıyoruz. Yani 2020’ye bomba gibi gireceğiz.”