Tickets.com.tr’den indirimli uçak bileti kampanyası

Tickets.com.tr, Ziraat Bankası ile güç birliği yaptı
Tickets.com.tr, Ziraat Bankası ile güç birliği yaptı.

Türkiye’deki hizmet ve müşteri portföyünü genişletmeye devam eden Tickets.com.tr, Türkiye’nin en köklü ve en yaygın şube ağına sahip Ziraat Bankası ile ortaklaşa indirim kampanyası düzenliyor.

01 Ekim 2019 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Ziraat Bankası Bankkart sahibi Tickets.com.tr müşterileri, uçak bileti alışverişinde 50 TL ila 200 TL arasında değişen miktarlarda indirim kazanabiliyor.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Bankkart’a sahip herkes, Tickets.com.tr üzerinden uçak bileti alımlarında kampanyaya katılabiliyor. Bankkart sahiplerine uçak bileti fiyatına göre değişen miktarlarda indirim uygulanıyor. Sadece www.tickets.com.tr adresi üzerinden yapılan uçak bileti alışverişlerde geçerli olan kampanyada indirim miktarları şöyle; 400 TL – 1000 TL arası uçak bileti alışverişlerinde 50 TL indirim, 1001 TL – 5000 TL arası alışverişlerde 100 TL indirim, 5001 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL indirim.

Kampanyadan faydalanmak için şu adımların uygulanması geriyor; www.tickets.com.tr adresi üzerinden size en uygun uçak biletini seçtikten sonra ödeme adımına geçin. Bu adımda karşınıza çıkacak olan “Ziraat Bankası Bankkart” alanını seçin. Bu aşamada istenen Bankkart bilgilerini eksiksiz doldurun. Ardından ödeme aşamasında Ziraat Bankası ödeme yöntemini seçin. Daha sonra uçak biletinin miktarına göre kampanya dahilindeki indirim otomatik toplam tutardan düşecektir.

Kampanya, sadece Tickets.com.tr adresi üzerinden Ziraat Bankası Bankkart ile uçak bileti alışverişlerinde geçerli. Kampanyadaki indirimler ile başka indirim kampanyaları birleştirilemiyor. Ayrıca, kampanya döneminde birden fazla kez indirimden faydalanmak da mümkün. İndirimli alınan uçak bileti iptal edilirse indirim tutarı iade edilmiyor.

Uçak bileti deyince Tickets.com.tr

Tickets, Ocak 2015 tarihinde Tickets.com.tr adresi üzerinden Türkiye pazarına girdi. Seyahat acentelerine de https://ctn.tickets.com.tr/ adresinden uçak bileti hizmeti veren uluslararası turistik internet ajansı, farklı kampanyalarla müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Dünyanın en önemli turistik internet ajanslarından biri olan Tickets Travel Network (TTN) holdingin bir parçası olan Tickets.com.tr, dünyanın birçok ülkesine ekonomik uçak biletleri temin ediyor. Yüzlerce destinasyona uçuş imkanı veren platform, Skyscanner uçuş arama motorunda yer alıyor. Ayrıca, Tripadvisor ve Booking.com’un da global çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

tickets.com.tr Türkiye Müdürü Slyvka: Türkiye’deki hizmet ağımızı genişletiyoruz