QM Awards 10 yaşında

Last Updated on 12 Kasım 2019 by Turizm Günlüğü

Turizm endüstrisinde başarısı ve istikrarıyla her geçen yıl gelişerek büyüyen QM Awards 10 yaşında… GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen QM, bu yıl da sektörde farkındalık oluşturarak; önemli bir sinerji yaratacak. QM Awards 2019 Ödülleri için oylamalar 14 Kasım tarihinde başlayacak. QM Awards Ödülleri, 19 Aralık tarihinde sahiplerine takdim edilecek.

Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektör profesyonellerine katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu kendisine misyon edinen QM, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarını da rol – model alarak sektörün değerlendirilmesine sunmaktadır.

“TURİZMİN EN’LERİ SEÇİLİYOR”

10 yıldır “Turizmin En’leri”nin belirlendiği “Quality Management Awards”; Kalite Yönetim Ödülleri, Türkiye turizm endüstrisinin profesyonellerini, KKTC’nin turizm profesyonellerini, tüm turizm yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türkiye turizmine kazandırılmış en kapsamlı ödül törenidir.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından ilki 2006 yılında gerçekleştirilen, 2010’dan beri POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) katkılarıyla büyük bir törene dönüşen, farkındalık yaratmayı ve turizm endüstrisinin mükemmeliyetçi ruhunu uyandırmada öncü olmayı kendine görev edinen QM Awards; bu yıl da en iyileri ödüllendirerek; turizm paydaşlarını ve kurumsal şirketleri bir araya getirecek.

QM Awards, birlik ve beraberliğin getirdiği gücü pekiştirecek ve Türk turizminin ortak başarısını kutlayacak.

BU YILKİ SLOGAN “10’LA KAZAN”

Turizm sektöründe farkındalık yaratmayı kendine misyon edinen QM, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendisine yeni bir slogan seçerek, 10. yılına ve kazananların başarısının her bir parçasına vurgu yapmak amacıyla “10’LA KAZAN” sloganını seçti.

ÖDÜLLER OYLAMA SİSTEMİYLE BELİRLENİYOR

Her yıl Aralık ayında gerçekleşen ödül töreninin anket üzerinden yapılacak ilk oylaması 14 Kasım da başlayacak. İki aşamalı anket oylaması Kasım ve Aralık ayında gerçekleşecek. Oy kullanmak isteyen herkes ankete online olarak www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden katılabilecek.

İlgili internet sitelerinden oylama sayfasına isim ve mail adresi ile katılımcılar kayıt olarak, anketlere oy verebilecek. Her katılımcı bu anket için 2 aşamalı oylamada birer kez oy kullanabilecek. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine onay maili, ilgili mail adreslerine gönderilecek ve oylama, kendilerinin anketlerine onayı ile geçerli sayılacak.

QM Awards Ödülleri’nin 1. tur anketinde katılımcılar ankette yer almasını istediği adayları, her kategorinin altında yer alan öneri kutusuna yazarak adaylarını da iletebilecek. Talep yoğunluğuna göre önerilen adaylar da 1. Tur anketinde yer alabilecek. Anketinin sonuçları Kasım ayı itibari ile www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adresleri üzerinden aşama aşama izlenebilecek.

99 BİN 93 ZİYARETÇİ İLE REKOR OYLAMA

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin iki aşamada gerçekleşen QM AWARDS 2019 oylaması anket sonucuna göre belirlenerek sahiplerini bulacak. QM Awards 2018 yılında gerçekleşen iki aşamalı ankette 99 bin 93 ziyaretçi ile rekor kırarak; 10. yılında da yine bir rekora daha imza atılacağı hedeflenmektedir.