Dominik Turizm Bakanlığı Türk acentelerle bir araya geliyor

Karayiplerin Tatil Cenneti Dominik Cumhuriyeti

Dominik Cumhuriyeti Turizm Bakanlığı ve Dominik Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği, 3 Aralık Salı günü İstanbul’da, 5 Aralık Perşembe günü Travel Turkey Turizm Fuarı kapsamında İzmir’de Türk acentelere Dominik Cumhuriyeti destinasyon tanıtım sunumu düzenliyor. 

3 Aralık Salı günü İstanbul’da

Saat 10.00-14.00 arasında Fairmont Quasar İstanbul Hotel’inde gerçekleştirilecek sunum toplantısının ardından B2B görüşmeler, öğle yemeği, kokteyl ve çekilişler yapılacak.

Konuşmacılar arasında Barcelo Hotel Group, Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana, Iberostar Hotels & Resort ve Caribbean Dream DMC bulunuyor.

5 Aralık Perşembe günü Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında

Dominik Cumhuriyeti Ulusal Turizm Örgütü ev sahipliğinde Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı kapsamında 5 Aralık Perşembe günü ‘Dominik Cumhuriyeti: 12 ay turizm yaşayan ideal destinasyon’ Dominic Cumhuriyeti başlıklı tanıtım etkinliği düzenlenecek.

15.00-16.30 saatleri arasında Fuarİzmir (Gaziemir) B seminer salonunda gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliğine Dominik Cumhuriyeti Ulusal Turizm Örgütü, oteller ve DMC’ler konuşmacı olarak katılacak.

Etkinliğe danışmalık eden Ponderfair Turizm Danışmanlık Şirketi Kurucusu Ela Atakan, etkinliğe ilişkin şunları söyledi:

“İstanbul ve İzmir’de yapılacak etkinliklere tüm TÜRSAB üyesi acenteler ve DMC’ler davetlidir. Dominik Cumhuriyetini daha yakından tanıtılacağı bu iki organizasyon ile Türk acentelere B2B görüşmeler yapabileceği bir ortamda yaratılmış olacak. Ayrıca acenta temsilcileri Dominik Cumhuriyeti ile ilgili görüş ve önerilerini en yetkili kişilere sunma imkanı da bulacaklar.”

LCV:
Ela Atakan
Ponderfair Turizm Danışmanlık
E-Mail: elaatakan@ponderfair.com
Tel: 0532 357 96 70