Air Serbia’dan Atlasglobal hamlesi

Sırbistan’ın milli havayolu şirketi Air Serbia, Atlasglobal’ın seferlerini durdurmasının ardından İstanbul seferlerine yeniden başlayacağını duyurdu.

Sırbistan havayolları firması Air Serbia, uzun süredir İstanbul – Belgrad hattında Atlasglobal ile birlikte ortak uçuş gerçekleştiriyordu.

Atlasglobal’in, seferlerini 16 Aralık 2019 tarihine kadar askıya almasının ardında Sırbistan havayolu şirketi 2.5 yılın ardından İstanbul’a yeniden uçma kararı aldı.

Air Serbia’nın web sitesi ve sosyal medya hesabından paylaşılan bilgiye göre; Air Serbia haftanın üç günü İstanbul Havalimanı’na sefer gerçekleştirecek.

İLK ETAPTA HAFTADA 3 GÜN UÇACAK

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri karşılıklı gerçekleştirilecek uçuşlar, 11 Aralık 2019 tarihinden itibaren başlayacak. 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasındaki pazar günlerinde de ek sefer düzenlenecek. Biletlerin satışa sunulduğu açıklandı.

Air Serbia tarafından yapılan açıklamada ilk periyotta uçuş frekanslarının bu şekilde gerçekleşeceği, 29 Mart 2020 tarihinden itibaren ise uçuş frekansının 7’ye çıkarılmasının düşünüldüğü belirtildi.