İşte Nadir Kadakal’ın yeni görevi

Dedeman Bostancı Hotel & Convention ve Park Dedeman Bostancı otellerinin Genel Müdürü olan Nadir Kadakal, mevcut görevlerine ilaveten Dedeman Turizm Grubu İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak atandı.

Dedeman Turizm Grubu tarafından, geçtiğimiz Ekim ayında başlayan yeni yapılanma süreci devam ediyor. Grubun sürdürülebilir büyüme ve değişim stratejisi kapsamında, yeni görevine atanan Nadir Kadakal, 1993 yılından itibaren Dedeman Turizm Grubu’nda farklı görevler üstlendi, 2012 yılından bu yana da Dedeman Bostancı Hotel & Convention ve Park Dedeman Bostancı otellerinin Genel Müdürü görevini sürdürdü. Nadir Kadakal, yeni atama ile İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak, markanın büyüme hedeflerinin hayata geçmesinde aktif rol üstlenecek.

30 yılı aşkın tecrübesiyle yeni görevinde

1990 yılında Hacettepe Üniversitesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra ABD San Diego National University’de sertifika programını tamamlayan Kadakal, turizm ve otelcilik sektöründe, farklı kademelerde 30 yılı aşan bir tecrübeye sahip.

27 yılı aşan Dedeman kariyerine Dedeman Ankara otelinde başlayan, Dedeman Konya ve Dedeman Ankara otellerinde genel müdürlük görevi üstlenen Nadir Kadakal, Dedeman Grand Chisinau Moldova, Dedeman Büyük Anadolu, Dedeman Antalya ve Dedeman Gaziantep gibi yurt içinde ve yurt dışında birçok Dedeman otelinde görev almıştır.

Evli ve iki çocuk babası olan Kadakal, TUROB, ATİD, SKAL, TUROYD gibi çok sayıda sivil toplum kuruluşuna üyedir.