İskender Paydaş ve Orkestrası yılbaşında Regnum Carya’da

İskender Paydaş

Yeni yıla muhteşem yeniliklerle merhaba diyen Regnum Carya, yılbaşı haftası boyunca güçlü bir gastronomi deneyimi ve müzikle dolu bir takvim ile misafirlerini bekliyor. 

Regnum Carya her yıl olduğu gibi bu yılda dopdolu bir yılbaşı programıyla misafirlerini gerçek eğlenceyi deneyimlemek için çağırıyor. Yeni yıl haftası boyunca piyano dinletilerinden solo performanslara kadar sayısız müzik etkinliği, Regnum Carya popüler restoranlarında gerçekleşecek özel tadımlarla birleşiyor.

Sizin için derlediğimiz diğer otellerin yılbaşı programlarını öğrenmek için tıklayın:

En iyi 11 otelin müzik dolu yılbaşı programı
11 otelin en lezzetli yılbaşı programları
İstanbul’un en popüler 10 yılbaşı oteli ve programları
Muazzez Ersoy ve Bülent Serttaş yılbaşında NG Hotels’de

Regnum Carya Hotel

İskender Paydaş zamansız şarkılarıyla Regnum Carya’da 

Regnum Carya’nın geniş müzik yelpazesinde bu yıl başarılı müzisyen İskender Paydaş ve orkestrası da yer alıyor. 31 Aralık günü Regnum Carya’da müzikseverlere unutulmaz bir konser deneyimi yaşatmaya hazırlanan İskender Paydaş, kült şarkılardan oluşan ve her dönem popülerliğini koruyan zamansız şarkılara senfonik dokunuşlarla hayat veriyor.

Yeni Yılda Regnum Carya mutfağına eklenen en yeniler

Türk ve Dünya Mutfaklarından oluşan geniş restoran ailesine bu yıl üç yeni isim daha ekleyen Regnum Carya’da yeni yıla özel hazırlanan spesiyaller konuklarına unutulmaz bir tadım deneyimi yaşatıyor. Thai Mutfağı’nın sevilen lezzetlerini sunan Ubon, yemek kültürleriyle her zaman merak uyandıran Japon Mutfağından en iyi örneklerin yer aldığı Kushimoto ve Türk Mutfağı’nın sevilen ritüeli ocakbaşına hayat veren Köz Ocakbaşı Regnum Carya’nın en yeni restoranları arasındaki yer alıyor. Bu yıl ayrıca tüm dünyada popülerliğini koruyan Steakhouse tarzını özgün tatlarla yeniden yorumlayan Şevk-Et’te yeni restoranlar arasında yerini alıyor.

İşte Regnum Carya’nın noel ve yılbaşı etkinlik programı