Marmara bölgesinin en iyisi ödülü Richmond İstanbul’a

İstanbul’un en önemli eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezi İstiklal Caddesi üzerindeki ilk otel olma özelliğine sahip olan Richmond İstanbul Hotel, turizmin enlerinin ödüllendirildiği QM Awards 2019’da “Türkiye’nin En İyi Marmara Bölgesi Şehir Oteli” ödülüne layık görüldü.

Bu yıl 10. yılını kutlayan ve turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen QM Awards 2019’da, Antalya’da düzenlenen özel törenle Türk turizminin enleri ödüllerle taçlandı.

QM Awards 2019 internet sitesinden yüz bin kişinin oyladığı ödülle, Richmond İstanbul Hotel, geçen yıl olduğu gibi, bir kez daha Marmara Bölgesi’nin en iyi şehir oteli olduğunu kanıtladı. Richmond İstanbul Hotel’i temsilen ödülü alan Satış ve Pazarlama Müdürü Çiğdem Tonguç Kapıcıoğlu ödülle ilgili olarak; “Bizi bu özel ödüle götüren oylarıyla destekleyen herkese yürekten teşekkür ediyor, ödülü tüm ekip arkadaşlarım adına alıyorum. Misafir memnuniyetini ve hizmet kalitemizi daha da üst seviyeye taşımak için tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Quality Management Ödülleri turizm endüstrisinde kaliteyi yönetmenin önemini vurgulayarak, 2010 yılından beri kurumsallaşma ve markalaşma çalışmalarına yoğunlaşan otelleri, yatırımcıları ve diğer turizm profesyonellerini takdir ediyor.