Cemiyet hayatının ünlü aileleri yeni yılda Avrupa’da

Cemiyet hayatının ünlü aileleri

Cemiyet hayatının önde gelen isimleri bu yılbaşında genellikle Avrupa ülkelerinde 2020 ’ye girmeyi tercih etti.

DİLEK BİRGEN

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Dilek Birgen, yeni yılı Paris’te karşılayacak. Çocuklarıyla birlikte Paris’e giden Birgen, yeni yılı çocuklarıyla birlikte geçirecek.

ARAS AİLESİ

Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Barış Baran Aras ve eşi Elif İnci Aras, oğulları Atlas ile İspanya’nın ünlü şehri Valencia şehrinde yeni yıla girecekler. Gündüz şehir turu yapan Aras ailesi yeni yılda sağlık ve mutluluk dilediler.

BAŞARAN AİLESİ

Başaranlar Yapı Holding ve ASİAD Başkanı Ömer Faruk Başaran ve ünlü gayrimenkul danışmanı eşi Evrim Kırmızıtaş Başaran’da Avrupa’yı tercih edenlerden. Almanya’nın ünlü şehirlerinden biri olan, Alplerin kuzey ucunda bulunan, barok mimarisi ile ünlü Salzburg şehrinde yılbaşını karşılayacaklar. Karı- koca yalnız geldiklerini, iş hayatında kısa bir mola verdikleri için çok mutlu olduklarını ilettiler.

GÜL ERGİ

Cemiyet hayatının sevilen ismi, koleksiyoner Gül Ergi de Avrupa turuna çıkan isimlerden. 11 gün boyunca Avrupa’yı dolaşacak olan Ergi, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’dan geziye başladı bile.