Dedeman Zonguldak Oteli’ne yeni genel müdür

Dedeman Zonguldak Oteli'nin yeni genel Müdürü Tamer Bektaş

Last Updated on 3 Ocak 2020 by Turizm Günlüğü

Dedeman Turizm Grubu’nun yeniden yapılanma süreci kapsamında, 30 yılı aşkın sektör tecrübesi bulunan Tamer Bektaş, Dedeman Zonguldak Otel Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Dedeman Turizm Grubu’nun sürdürülebilir büyüme ve değişim stratejisi kapsamında, Dedeman Zonguldak Otel Genel Müdürlüğü pozisyonuna, yerli ve yabancı turizm gruplarında farklı sorumluluklar üstlenmiş, 30 yılı aşkın turizm tecrübesi olan Tamer Bektaş getirildi.

TAMER BEKTAŞ: HEDEFİMİZ İLİN TURİZM POTANSİYELİNİ DAHA DA YUKARI TAŞIMAK”

Zonguldak’ın tek beş yıldızlı oteli olan Dedeman Zonguldak’ın yeni Otel Genel Müdürü Tamer Bektaş, “Bugüne kadar turizm sektöründe, yurt içi ve yurt dışında edindiğim tecrübemi bundan sonra Dedeman Zonguldak’ın başarısını daha da artırmak için kullanacağım. Dedeman Zonguldak’ın başarı hikayelerine yenilerini eklemek, bölgemizde değer yaratmak için var gücümüzle çalışacağız. Denize sıfır ve merkezi bir konumda bulunan otelimizde “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile hizmet sunuyoruz. Kongre, doğa ve kültür turizmi için çekim merkezi olan Zonguldak ilimizin konaklama ve toplantı salonu ihtiyacını karşılıyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hedefimiz, yapacağımız yeni çalışmalar ile ilin turizm potansiyelini daha da yukarı taşımak” dedi.

DEDEMAN AİLESİ’NE 2004 YILINDA KATILDI

Kariyer hayatına 1987 yılında başlayan, sektörün farklı alanlarında elde ettiği tecrübeyle, 2004 yılında Dedeman ailesine katılan Tamer Bektaş, 5 yıl boyunca sırasıyla; Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’da Ön Büro Müdürü, Dedeman Olive Tree, Girne K.K.T.C.’de Genel Müdür, Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’da Otel Müdürü olarak görev aldı. Bektaş, 2009-2019 yılları arasında ise Wyndham Hotels & Resorts ve Hilton Otelleri’nde yurt içinde ve yurt dışında genel müdür olarak çalıştı.

Turizm sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Tamer Bektaş, çok iyi derece İngilizce’nin yanı sıra ileri düzeyde Azerice bilmektedir.

Düğünlerin vazgeçilmez adresi Dedeman İstanbul