Düğünlerin vazgeçilmez adresi Dedeman İstanbul

Geniş ve yüksek tavanlı balo salonu, modern mimarisi ve özel lezzetler sunan mutfağıyla Dedeman İstanbul, ihtişamlı düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Dedeman İstanbul, nezih, seçkin ve şık bir düğün isteyen tüm çiftlere kapılarını açıyor. Evlilik hazırlığındaki çiftlerin hayalindeki düğüne ev sahipliği yapma iddiasıyla yoluna devam eden otel, Türkiye’nin ilk uluslararası otel zincirinin sahibi Dedeman Grubu’nun deneyimli personelleri, çevresindeki tek kolonsuz balo salonu, yüksek tavanları ve görkemli düğün organizasyonları ile bu iddiasını gerçekleştiriyor.

Evleneceklere pek çok esneklik sunan Dedeman İstanbul, çiftlerin kendi özel menülerini yaratmalarına da imkan tanıyor. Bu kapsamda düğün sahiplerine geniş bir seçim şansı tanıyan otel, her bütçeye hitap edecek seçenekleri ile ön plana çıkıyor.

ÇİFTLERE HER TÜRLÜ KONFOR

İçerisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spa merkezi ve fitness center bulunan Dedeman İstanbul, dünya evine adım atmaya hazırlanan çiftlere yorgunluklarını atmak için farklı yollar öneriyor. Çiftler buhar odası, havuz ve fitness center gibi hizmetlerden ücretsizce yararlanabiliyor.

SULTAN MASAJI

Dedeman İstanbul ayrıcalığıyla dünya evine adım atmaya hazırlanan tüm çiftlere Le Ciel Spa Merkezi’nde uygun fiyatlarla SPA ve terapi hizmeti sunuluyor. SPA ile yorgunluklarını atan düğün sahipleri, tercih edecekleri özel aromatik yağlarla yapılan terapi masajından, Osmanlı İmparatorluğu döneminde sultanlara uygulanan “sultan masajına” ya da masajın beş ana tekniğinin, bütün vücuda belirli bir düzen ve sıralama içerisinde uygulandığı klasik masaj yöntemine kadar uzanan geniş bir yelpazeden paket alabiliyorlar.

İstanbul’un merkezi Gayrettepe’de yer alan otel, evlilik yolundaki çiftlerin akıllarındaki özel konseptlere uygun, esnek düğün modelleriyle her yaştan çifte hitap ediyor.