Travelshop Turkey’den yeni organizasyon

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender

Bugüne kadar birçok etkinlikler düzenleyen; son 3 yıldır EMITT’in “hosted buyer” organizayonunu gerçekleştiren Travelshop Turkey, yarın kapılarını 7. kez açacak ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines Fuarı’nın “hosted buyer” ve “B2B speed networking” organizasyonunu gerçekleştirecek.

250 metrakrelik bir stand alanına sahip olduklarını belirten firma yetkilisi Murtaza Kalender, ACE of M.I.C.E’a iştirak edecek tüm turizm profesyonellerini standlarında ağırlamaktan memnuniyet duyacağını belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Travelshop Turkey’nin Genel Müdürü Murtaza Kalender verdiği demeçte, bu sene ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines ile yapılan işbirliği neticesinde yabancı “hosted buyer” alım heyetlerinin organizasyonu ve randevulu B2B görüşmelerinin gerçekleştirilmesini kendilerinin üstlendiğini belirtti.

Dünyanın son teknoloji ürünü B2B sistemini geliştirdiklerini aktaran Murtaza Kalender, sistemin hem katılımcı hem de buyer’lara yönelik büyük kolaylıklar sağladığını, sistem sayesinde fuarın daha etkili ve hedef odaklı bir boyuta taşıdıklarını ifade etti.

Murtaza Kalender, gelen hosted buyer’ların, sadece B2B çalıştay randevu sisteminin kullanılması anlamıyla sınırlı kalmayıp İstanbul’dan başlayarak Antalya, Kuşadası, Efes, Pamukkale ve Kapadokya gibi turistik destinasyonlara eğitim gezilerini de içerdiğini belirtti.

Travelshop Turkey’nin Genel Müdürü Murtaza Kalender ayrıca; 23 Ocak tarihinde, Kumkapı’da bulunan Olimpiyat 2 Minas Restoran’da tüm hosted buyer’lara yönelik olarak bir kokteyl partisi ila 24’ünde de Ramada Hotel & Suites Golden Horn’da veda yemeğini gerçekleştireceklerinin bilgisini paylaştı.