ATF 2020 hedeflerini iki katına yükseltti

Last Updated on 24 Şubat 2020 by Turizm Günlüğü

“The Right Time, The Right Place, Move Your Tourism” sloganıyla Turizmin Kalbi Antalya Turizm Fuarı; 26 – 27 Ekim 2020 tarihinde düzenleyeceği fuarın hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 1000 yabancı seyahat acentesi ile Türk profesyonellerini buluşturan ATF, bu yıl hedef büyüterek bu sayıyı iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Turizm için önemli bir marka değeri olan Antalya’da ilki başarıyla gerçekleşen Turizmin Kalbi- Antalya Turizm Fuarı, GMT Fuarcılık tarafından organize ediliyor. İkinci kez kapılarını turizm profesyonellerine açarak yurt dışındaki acenteleri Türkiye profesyonelleriyle buluşturmaya hazırlanan Fuar, bu yıl 26-27 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşecek.

“ATF İKİNCİ YILINDA YİNE İDDİALI”

İlk yıl olduğu gibi bu yılda Antalya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan ATF- Antalya Turizm Fuarı, ilk yılında iki gün boyunca turizmin nabzını tutarak sektörün takdirini kazandı ve 6 bin 700 profesyonel ziyaretçisiyle önemli bir başarı sağladı.

YURT DIŞINDAN ACENTELERLE PROFESYONELLERİ BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEK

Antalya Turizm Fuarı’nda, ilk yıl “yerinde pazarlama” öne çıkan çarpıcı başlıklar arasındaydı. Antalya Turizm Fuarı’na yurt dışından katılım gösteren 1000’e yakın acente, Türk turizm profesyonelleri ile bir araya gelerek önemli iş birliklerine imza attı. ATF ikinci yılında da Türk turizm endüstrisinin paydaşları ile yurt dışından acenteleri buluşturmaya ve güçlü bir sinerji yaratmaya devam edecek.

ATF- 2020 “MOVE YOUR TOURISM”

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral ilkini başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını, ikinci yılında da iddialı olduklarını dile getirerek Antalya Turizm Fuarı hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Bu yıl ki mottomuzu, “Move Your Tourism’ olarak belirledik. Turizmin Kalbi- Antalya Turizm Fuarı’na katılmak için birçok sebebiniz var. Bu fuara katılarak “Heyecanlı, Mutlu ve Umutlu Olacaksınız”. “Heyecanlanacaksınız, çünkü dünyanın hiçbir yerinde bu kurguda bir fuarı daha önce görmediniz ve bizim dışımızda göremeyeceksiniz. Mutlu olacaksınız çünkü sadece ve sadece işinize konsantre olacaksınız. Umutlanacaksınız, çünkü iş ve fikir üretmek için bir Türkiye salonunda hiç görmediğiniz kadar çok yabancı seyahat acentesi ve profesyonel iş çözüm ortakları bulabileceksiniz.

ATF 2020 ile Antalya’da farklı pazar uzmanlıkları olan turizm acentelerinin tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve iş birliği imkanı bulabilirsiniz. İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir ve yeni sezona taze bir vizyon ile start vererek marka farkındalığınızı artırabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli konaklama tesisleri ve hedef pazarlardan 1000’den fazla acenteye, farklı pazarların en önemli tur operatörlerine ve iç pazarın dinamiklerine ulaşabilir, iletişim ve işbirliği kurma fırsatı yakalayabilirsiniz” dedi.


Daha Fazla Bilgi İçin

Antalya Turizm Fuarı, yine B2B görüşmeleri ile profesyonel turizm iş platformu özelliğini pekiştirerek rezervasyonlar için çalışmalara başladı. Konuya dair detaylara 0242-316-22-99 ya da antalyaturizmfuari.com adresinden ulaşabilirsiniz!

Soru ve önerileriniz için gmt@antalyaturizmfuari.com  mail adresinden de iletişim sağlayabilirsiniz!

Yetkili: Engin Pamuk: 0539 402 52 67