Anadolujet ilk etapta hangi şehirlere uçacak?

Türk Hava Yolları’nın düşük maliyetli yolcu taşımacılığı yaptığı alt markası AnadoluJet, 4-21 Haziran tarihleri arasında yeniden uçuş düzenleyeceği noktaları duyurdu.

AnadoluJet tarafından yapılan açıklamada, “AnadoluJet olarak en büyük önceliğimiz sizlerin ve ekiplerimizin sağlıklı ve emniyetli bir seyahat gerçekleştirebilmesidir. Yeni uygulamalarımızla tüm önlemlerimizi aldık ve sağlıklı bir seyahat için gerekli hazırlıklarımızı tamamladık” ifadeleri yer aldı.

İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan 4 – 21 Haziran 2020 tarihleri arasında belirlenen noktalarda yurt içi seferlerinin satışa açıldığı açıklandı.

AnadoluJet’in 4 – 21 Haziran 2020 tarihleri arasında uçuş düzenleyeceği noktalar şu şekilde:

ANADOLUJET’İN ANKARA ÇIKIŞLI UÇUŞLARI

Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Batman, Bodrum, Çanakkale, Dalaman, Diyarakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Malatya, Mardin, Muş, Ordu-Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon ve Van

ANADOLUJET’İN İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN ÇIKIŞLI UÇUŞLARI

Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kayseri, Kars, Ordu-Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon ve Van

THY’den iç hat seferleri ile ilgili açıklama