Corona döneminde ‘Villa otel’ konaklama önerileri

Last Updated on 29 Haziran 2020 by Turizm Günlüğü

Koronavirüs salgını nedeniyle 2020’nin en popüler tatil seçenekleri arasında butik, villa tipi izole edilmiş odalar ve oteller yer almaya başladı. Normalleşme sürecinde tatile çıkmak isteyenlerin imdadına özel hazırlanan villa oteller yetişiyor.

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, geçtiğimiz günlerde misafirlerinin hem otellerden hem de seyahat acentelerinden beklentilerini öğrenmek adına düzenlediği ankette, butik, villa tipi izole edilmiş odalar ve otellerin en çok tercih edildiği görüldü.

Tesis genelinde sağlanan sosyal mesafe, doluluk oranı ve misafir çıkışlarından sonra odaların bir süre boş bırakılması gibi konuların ön planda olduğu anket sonucunda, katılımcıların yüzde 60’ı belirli tedbirler alınması durumunda tatil planı yapacağını belirtiyor.

Yeni normalleşme süreci ve tatillerin başlamasına yönelik yapılan planlarda, villa otel konaklama talepleri artmış durumda. Tatilciler, izole edildiğini ve daha hijyen olduğunu düşündüğünden villa tipi konaklamaları tercih ediyor. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti’nin villa otel konaklama önerileri, bu yaz ilk kez internet sitesinde yer alıyor.

Sımsıcak bir tatil deneyimi

Misafirlerine sundukları hizmet kalitesinden ödün vermeyen villa oteller, samimi ve sıcak bir ortamda keyifli bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan. Bahçesinde çocuklarınızla güvenle oyunlar oynayabileceğiniz, havuz kenarında uzun sohbetler yaparak keyifli vakit geçirebileceğiniz villa otellere https://www.tatilsepeti.com/villa-otelleri linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Antalya, Bodrum, Çeşme, Marmaris, Fethiye, İzmir ve Mersin gibi Türkiye’nin gözde tatil beldelerinde yer alan ev konforundaki villa otellerde, genellikle kişi başı ücret alınmadan yalnızca villa ücreti talep edildiğinden çocuklu ve kalabalık aileler için en uygun konaklama alternatiflerinden biri haline geliyor.