Yolcu360’dan Kurban Bayramı’na özel indirim

Yolcu360'dan Bayram Kampanyası

Yolcu360, bayram döneminde kullanıcılarına “Bayram İndirimi” sunuyor. Kampanya kapsamında 5 gün ve üzeri araç kiralayan Yolcu360 misafirleri, 100 TL indirim kazanacak.

Misafirlerinin beklenti ve isteklerini dinleyip, onlara yönelik en uygun çözümleri sunan, Geniş portfoyü ve karşılaştırmalı çözümleri ile misafirlerine en uygun aracı kolaylıkla seçme şansı tanıyan araç kiralama platformu Yolcu360, bayram dönemi için yeni bir kampanyaya imza atıyor.

27 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri arasındaki kullanımlarda geçerli olan kampanya kapsamında 5 gün ve üzeri araç kiralaması yapanlara, “100 TL Bayram İndirimi” uygulanacak. Kampanyadan faydalanmak için 14 – 31 Temmuz tarihleri arasında “YLCBYRM5” kodu ile Yolcu360.com üzerinden rezervasyon yapılması gerekiyor.

Kurulduğu ilk günden bu yana ‘misafir mutluluğu’ odaklı hareket eden Yolcu360, misafirlerine en uygun fiyatlı aracı dakikalar içerisinde kiralama şansı sunuyor.

“Araç Kiralamak Ne Kolaymış” mottosu ile faaliyetlerini sürdüren Yolcu360 hakkında bilgi almak ve kampanyadan faydalanmak www.yolcu360.com adresi ziyaret edilebilir.