Antalya Turizm Fuarı harekete geçiyor

Antalya Turizm Fuarı 26 – 27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere harekete geçiyor.

Antalya Turizm Fuarı, “Kaygının tedavisi hareket halinde olmaktır”, sözünden yola çıkarak Türk Turizm endüstrisini de hareket etmeye davet ediyor.

Antalya Turizm Fuarı, yaklaşık 2 bini yabancı olmak üzere 3 bin seyahat acentesi ile birlikte 26-27 Ekim tarihlerinde 8 bin üst düzey turizm profesyonelinin katılımıyla gerçekleştirmek üzere sezonun en önemli sinerjisine imza atmak için hazırlanıyor.

ATF’nin kurucusu Selçuk Meral konuya ilişkin; “Partnerlerimiz, destekçilerimiz ve katılımcılarımızla, turizm endüstrisine ATF ile hareket kazandırarak 2021 satış pazarlama sezonuna proaktif bir giriş yapmak istiyoruz dedi.

Selçuk Meral; yaklaşık 2 bini yabancı olmak üzere 3 bin seyahat acentesi ve 8 bin üst düzey turizm paydaşı ile Antalya’da 2021 sezonuna start vererek; turizm endüstrisini ATF’nin yaratacağı devinime katılmaya davet etti.

“TÜRK TURİZM SEKTÖRÜ BUNU DA YENECEK”

Meral sözlerine; 2020 hiç kimsenin beklemediği derecede zor bir yıl olarak tarihi zamanlar yaşamamıza sebep oldu. Sektör çok zarar gördü ancak bu da tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak. Türk Turizm sektörü nasıl şimdiye kadar her türlü zorluğu yendi ise bunu da yenecek. Her zamankinden daha güçlü, daha emin adımlar ile ilerleyişimizi sürdüreceğiz. Türkiye’nin dünyanın en önemli turizm merkezi olabileceğine yürekten inanıyorum, tabii ki ev ödevlerimiz var. Bu ödevlerimizi de yine sektörün devinimi ile yapabiliriz. Daha çok istişare, daha çok birlik, daha çok hareket ile Türk Turizmcisi her zorluğun üzerinden gelecektir. İşte tam da bu yüzden evimizde, Turizmin Kalbi Antalya’da tüm dünya turizm profesyonellerini kucaklayarak ortak duyguda, ortak kazançta buluşabiliriz ki ATF bu yılın en iddialı ilk turizm fuarı olacak. Kimse için değil önce kendimiz için tüm dinamiklerimiz ile süratle yeni yol haritaları belirlemeliyiz. Yeni dedikleri oyunun, en dinamik oyuncusu biz olmalıyız. ATF çok kısa bir süre de dünya turizm camiasının en önemli buluşma noktalarından biri olacak, buna katılmaya davet ediyorum, diyerek iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

İŞ BİRLİĞİ FIRSATLARI İLE ATF

Dünya turizminin en önemli kaynak pazarlarının paydaşları ile Türkiye turizm endüstrisini, en son gelişmeleri değerlendirmek üzere bir araya getirecek olan ATF, iş birliği fırsatları oluşturarak; Heyecanlı; Mutlu ve Umutlu olabilmenize fırsat yaratacaktır.

Çünkü ATF, katılımcıları için akla gelebilecek hemen hemen her şeyi düşünerek anahtar teslim bir paket ile hizmet vermekte. Standlar, catering, wifi, workshoplar, sunumlar, B2B görüşmeler, Speed Network çalışmaları, yurt içi ve yurt dışı ziyaretçileri ve organizasyonları ile katılımcısına sadece işine konsantre olma şansı veren inovatif yapısı sayesinde size mutlak suret ile değerlendirmeniz gereken bir fırsat sunmaktadır.

ATF ile Antalya’da farklı pazar ve uzmanlıkları olan turizm acentelerinin, tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve iş birliği imkanı bulabilirsiniz.

İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir ve yeni sezona taze bir vizyon ile start vererek rekabette fark yaratabilirsiniz.

ATF, Antalya Turizm Fuarı, Türk turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirerek 2019 yılında bini yabancı olmak üzere 6 bin profesyonel ziyaretçi ile ilk fuarında sektöre yepyeni bir soluk ve çözüm platformu kazandırmıştı.

“TURİZMİN KALBİ KONULAR” İLE SEKTÖRÜN NABZI TUTULACAK

Turizm organizasyonumuzun ve kaynak pazarlarımızın en önemli konularında paylaşımlar yapılacak olan toplantılarda uzman katılımcılarının sunumları ses getirecek.

B2B görüşmelerin ve Speed Network çalışmalarının yanı sıra workshop, sunum ve toplantılar ile ‘Turizmin kalbi olan konularda sektörün nabzı tutulacak.

2019 yılında 150’ye yakın profesyonel ve uzman ile 12 ana başlıkta sivil inisiyatif ile hazırlanan ilk Turizm Swot Analizine de imza atan Antalya Turizm Fuarı yine Türkiye turizmine gönül vermiş kurumların destekleriyle iki gün sürecek olan etkinliğinde Turizmin Kalbi Konuları vurgulayacak.

ATF Antalya Turizm Fuarı, 26 – 27 Ekim 2020 tarihinde B2B görüşmeler, özel tasarım standlar, sunum salonları, workshoplar ve toplantıları ile gerçekleşecektir.

ATF TEKNOLOJİSİ İLE DE FARK YARATACAK

ATF, Antalya Turizm Fuarı, sektöre kazandırdığı yepyeni anlayışı, geliştirdiği iletişim teknolojisi ile de taçlandıracak. GMT Fuarcılık inovatif yaklaşımı ile fark yaratan anlayışına 26 – 27 Ekim tarihinde ikincisini düzenleyeceği ATF’de katılımcıları ve profesyonel acente ziyaretçileri için özel bir iletişim altyapısı da kazandırarak  katma değer yaratacaktır.

MOTTO: HAREKET ET

2021 yılına vakit kaybetmeden hazırlanabilmek için harekete geçen ATF, Türkiye ve Antalya için çok önemli bir misyon üstlenerek Dünya Turizm Profesyonelleri’nin yeni merkezi olmak için büyük bir adım atarak, sizleri de hareket etmeye davet ediyor.