Boğazdaki lezzet durağınız; Pembe Yalı Restaurant

İstanbul Boğazı’na nazır Pembe Yalı’da tarihin içinde gastronomi yolculuğu sizleri bekliyor. Geleneksel ve modern lezzetlerin bir arada sunulduğu Pembe Yalı, açıldığı günden beri tüm İstanbul’un gözdesi haline gelmiştir.

Tarihin günümüzle sentezi Pembe Yalı! Boğazın tarihi yalılarından olan Pembe Yalı, 2018 yılında Restaurant-Cafe olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2 katlı mimarisi, tarihi ahşap dokusu, iskelesi ile İstanbul Boğaz’ına ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne hakimdir. Anadoluhisarı surlarına komşu olan Pembe Yalı’da her şey özenle dekore edildi.

İstanbul Boğazı’nın büyülü ortamında, harika lezzetleri deneyimlemek istiyorsanız Pembe Yalı, size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

DÜNYA MUTFAĞI

Dünya mutfağının hem modern hem de geleneksel lezzetleriyle harmanlanan menüsü ile damaklara, eşsiz boğaz manzarasıyla da gözlere hitap eden Pembe Yalı, sabah 09:00 ile gece 01:00’e kadar hizmet veriyor.

ÜNLÜ ŞEFLER TARAFINDAN HAZIRLANAN ÖZEL MENÜ

Ünlü şefler tarafından hazırlanan menü her daim taze ve dinamik kalmak adına mevsimine uygun ürünlere göre değişiklik gösterirken Anadolu’nun her bir noktasından özenle seçilen lezzetleriyle de heyecan uyandırıyor.

Instagramdan takip edebilirsiniz; @pembeyalirestaurant

TOPLANTI GRUPLARI İÇİN DE UYGUN BİR SEÇENEK

Kara ulaşımı dışında Boğaz manzarasını seyre dalmak isteyenler için kendisine ait iskelesi de bulunan Pembe Yalı, rezervasyon sistemi ile gruplara, toplantılara ve çeşitli organizasyonlara ev sahipliği de yapmaktadır.

Bu masada kahvaltı ya da akşam yemeği yemek için lütfen rezervasyon yapın. Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0 216 308 00 51

İSTANBUL BOĞAZI MANZARASINDA HUZUR VE GASTRONOMİ ŞÖLENİ SİZİ BEKLİYOR

İstanbul Boğazı’nın büyülü ortamında, huzur ve mavinin dansını izleyerek harika lezzetleri deneyimlemek istiyorsanız Pembe Yalı, size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0 216 308 00 51

Pembe Yalı, yeni normalin tüm hijyen kurallarını özenli bir şekilde uygulamaktadır.