İnturist, Türkiye tur satışlarına başladı

Kapadokya Rekor Kırdı
Nevşehir / Kapadokya

Last Updated on 27 Temmuz 2020 by Yaşar Çelik

Rus tur operatörü İnturist, Rusya’nın başkenti Moskova, St. Petersburg ve Rostov-na-Donu kentlerinden İstanbul, Kapadokya, Antalya ve Dalaman’a tur satışlarının başladığını söyledi.

Rusya’nın Türkiye ile belirli kentler üzerinden uçuşların yeniden başlamasına ilişkin karar almasının ardından İnturist şirketinden Sputnik‘e tur satışlarının açıldığı açıklaması yapıldı.

Açıklamaya göre, Moskova, St. Petersburg ve Rostov-na-donu kentlerinden düzenli uçuşlarla İstanbul ve Kapadokya’ya rehberli turların satışı yapılmaya başlandı. Plaj tatili için de, turistlerin düzenli ve charter uçuşlarla Akdeniz kıyılarındaki otellere Antalya; Ege kıyılarındaki otellere de Dalaman varışlı olarak götürülmesi planlanıyor.

Uçuşlar ise THY, AZUR AIR ve Red Wings şirketleri ile gerçekleştirilecek.

Tur kapsamında turistlere Antalya’da 300’den, Ege kıyılarında 90’dan, İstanbul’da 300’den fazla otel teklif ediliyor.

İSTANBUL UÇUŞLARI 1 AĞUSTOS ANTALYA İSE 10 AĞUSTOS

Turistler İstanbul’a 1 Ağustos, Antalya ve Dalaman’a 10 Ağustos itibariyle gönderilmeye başlanacak. Antalya ve Dalaman’a charter uçuşlu programlarsa ekim sonuna kadar sürecek.

Uçuşların durdurulması nedeniyle Türkiye turlarını iptal edenlerin veya başka kentler üzerinden olan turlarını Moskova, St. Petersburg ve Rostov-na-Donu’dan uçuşlu olanlarla yeniden düzenlenmesini isteyenlerin şirkete başvurabileceği de aktarılıyor.