Pasha Voyage Tourism Marketing ve ECC Tur’dan güçlü işbirliği

PV Tourism Marketing Network Genel Müdürü Erkan Savaş ve ECC Tur Genel Müdürü Ercan Gündoğdu
PV Tourism Marketing Network Genel Müdürü Erkan Savaş ve ECC Tur Genel Müdürü Ercan Gündoğdu

Türkiye ve Avrupa turizm pazarında faaliyette bulunan PV Tourism Marketing, geçtiğimiz günlerde imzaladığı yeni anlaşma ile; Türkiye turizm pazarının parlayan yıldızı ECC Tur’un B2B acenta satış kanalı projesini üstlendi.

ECC Tur’un Üsküdar şirket merkezinde düzenlenen imza protokolüne çok sayıda davetlinin yanı sıra sektörden; PCS Tur acentalar Müdürü Cevdet Yoloğlu, TUI ülkeler eski müdürü ve Tarya Tur Genel Müdürü Orhan Karagus, GTI ile Anex Tur eski genel müdürlerinden ve aynı zamanda Keşfet TV editörü Erkut Özen ile birlikte turizm basınından davetliler hazır bulundu.

İmza protokolüne çok sayıda davetli katıldı.

ACENTA YAPILANMASI İÇİN PROJE ORTAKLIĞI

İmzanın ardından konuşan PV Tourism Marketing Network Genel Müdürü Erkan Savaş; PV Tourism Marketing Network; Türkiye genelinde, Outgoing, MICE, Incoming faaliyetlerinde bulunan 2000’i aşkın seyahat acentası portföyü ile yerli ve yabancı turizm operatörlerinin yanı sıra benzeri hizmet sağlayıcılarının ilgisini çekmeye devam etmektedir. Bugün burada imzaladığımız anlaşma ile ECC Tur ile Türkiye genelinde acenta yapılanması için proje ortaklığına girmiş bulunmaktayız.

BU KAPSAMDA ECC TUR ACENTALARINA

Geniş bir otel ağı,
Uygun fiyatla satış imkanı,
Kredi kartına taksit kampanyaları,
Anlık indirim ve promosyon fırsatları,
Online satış imkanı, Hediye çeki promosyonları,
%15’e varan Otel komisyon oranları gibi imkanlar sağlanacaktır.

PV Tourism Marketing Network Genel Müdürü Erkan Savaş ve ECC Tur Genel Müdürü Ercan Gündoğdu imza töreni sonrası el sıkıştı.

ECC TUR  ANLAŞMA İLE B2B SATIŞ KANALLARINDA VE SEYAHAT ACENTASI PAZARINDA KISA ZAMANDA BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR

Düzenlenen davette ECC Tur ortaklarından ve Şirket Genel Müdürü Ercan Gündoğdu, kredi kartı taksit kampanyaları ve kendine has anlık promosyonlar sağlayan ECC Tur’un, seyahat acentalarına özel %15’e varan otel komisyon geliri, ücretsiz eğitim gezileri ve satış yapan personele ‘hediye çeki’ uygulamaları bulunduğunu belirtti. PV Tourism Marketing Network ile imzalanan bu anlaşma ile B2B satış kanallarında ve seyahat acentası pazarında, kısa zamanda büyüyeceklerine olan inancını belirten Ercan Gündoğdu; 2 otelin de işletmeciliğini yaptıklarını ve 2021’de bu sayıyı 5 otele çıkaracaklarını söyledi.

ECC TUR

2013 yılından itibaren tur destinasyonları ve portföyündeki tatil otelleriyle sektörde faaliyet gösteren ECC Tur, iştiraki olan Acenta Sistem Bilişim’in AR-GE ekibi tarafından geliştirilen “Online Rezervasyon” sitemi ile B2B faaliyetlerinde öne çıkmış ve onlarca seyahat acentasına online satış avantajı sağlamaktadır.

ECC Tur; iş birliği içinde olduğu bazı otellere, vermiş olduğu çağrı merkezi ve internet üzerinden online rezervasyon altyapısı ile de sektörde ön plana çıkmaktadır. TÜRSAB (A) Grubu üyeliği olan ECC Tur, bünyesinde işletmesini yaptığı 2 otel, kendi markası ve 35 kişilik ekibi ile; otel rezervasyonları, uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı tur hizmetleri vermeye, Antalya ve İstanbul olmak üzere iki ayrı merkezden devam etmektedir.

Öncelikle müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ve yine profesyonel kadrosu ile ekonomik, pratik çözümler sunarak; turizm sektöründe otellere ve seyahat acentalarına maksimum fayda sağlamayı misyon edinmiştir. ECC Tur, yurtiçinde direk iş birliği sağladığı ve satış organizasyonlarını üstlendiği 600 otelden, seyahat acentalarına yüksek kazanç ve satışta avantaj sağlamaktadır. B2B pazarlama, iş geliştirme, bayi ilişkileri satış kanalı kurma-geliştirme ve yönetme hizmetleri sunmaktadır.

PASHA VOYAGE TOURISM MARKETING NETWORK

PV Tourism Marketing Network (PashaVoyage) 2015 yılında, turizm profesyoneli Erkan Savaş tarafından, İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye ve Avrupa Turizm sektöründe; Türkiye ve Avrupa Turizm Pazarına hizmet veren PV Tourism Marketing Network, İstanbul merkez ofisinin yanı sıra, Avrupa pazarındaki çalışmalarını daha etkin yürütebilmek için Fransa’da da bir ofis açmıştır.

Pasha Voyage Tourism Marketing Network’ün hizmet verdiği firmalardan bazıları;
GalataSasu (Paris), NKTravel (Londra), Nemçeli Turizm (Viyana), Vizeekspres.com (İstanbul), TourcoSoft Rezervasyon Sistemleri (İstanbul), OBAM Termal Hotel (Balıkesir) ve Tarya Tur (Ayvalık) şeklindedir.

www.pashavoyage.com
www.ecctur.com