Jet2 Holidays’ten 2021 yaz sezonu için iptal kararları

Jet2holidays'ten Türkiye Değerlendirmesi

Last Updated on 6 Ekim 2020 by Turizm Günlüğü

İngiliz tur operatörü Jet2 Holidays, yaklaşan kış sezonu ve önümüzdeki yaz sezonu programı için bazı destinasyonlarına yönelik uçuşları ve tatil paketlerini iptal etme kararı aldı.

İngiliz tur operatörü Jet2 Holidays, hem 20/21 kış sezonu hem de 2021 yaz sezonu için Londra Stansted Havalimanı’ndan Malta uçuşlarını durdururken, Lizbon’a yönelik uçuş ve tatil programını da her iki dönem için askıya alındığını duyurdu.

“City break” tatilleri kapsamında yer alan Amsterdam tatil programı 25 Kasım’a kadar ertelenirken, kış ve önümüzdeki yaz için Birmingham ve Glasgow’dan Barselona uçuşları ve tatil programları iptal edildi.

Jet2 Holidays sözcüsü konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“COVID – 19 salgınının neden olduğu belirsizlik ve hükümetin aldığı en son seyahat tavsiyeleri nedeniyle, bu kış sezonu ve 2021 yaz sezonu için uçuş ve tatil programlarımızda bazı düzenlemeler yaptık. Müşterilerin herhangi bir program değişikliğinden etkilendiği durumlarda, rezervasyonlarını bedelin tümünü nakit geri ödemeyle iptal ediyoruz. Müşterilerimize, seyahat acentesi ortaklarımıza sabır ve anlayışları için teşekkür ederiz.”