Pegas Touristik’ten Türkiye’ye kayak turizmi dopingi…

Pegas Touristik, 2020 – 2021 kış sezonunda Uludağ, Kartalkaya, Erciyes ve Palandöken için tatil paketleri sunacak. İşte detaylar…

Pegas Touristik, 2020 – 2021 kış sezonunda Türkiye’nin önde gelen kış ve kayak turizmi destinasyonlarından Uludağ, Kartalkaya, Erciyes ve Palandöken’e yönelik tatil programlarının detaylarını açıkladı.

Firmanın internet sitesinde yer alan açıklamada; “Rus tatilcilerin Türkiye’de artık sadece plaj tatil imkanlarıyla sınırlı kalmadıkları; kayak tatillerinin de keyfini çıkartabilecekleri” belirtildi.

MOSKOVA’DAN DİREKT UÇUŞLARLA PALANDÖKEN TATİLİ

Tur operatörü 27 Aralık 2020 – 28 Mart 2021 tarihleri arasında Moskova’dan direkt uçuşlarla Paladöken’de tatil imkanı sunacağını duyurdu. Duyuru kapsamında Palandöken’in altyapısı, tesisleri, pistleri ve iklimi hakkında detaylar da paylaşıldı.

ERCİYES – KAPADOKYA PROGRAMININ DETAYLARI

Pegas Touristik’in, 27 Aralık 2020 – 28 Mart 2021 tarihleri arasında Moskova’dan direkt uçuşlarla kayak tatili sunacağı bir diğer Türkiye destinasyonu ise Kayseri – Erciyes olacak. İsteyenler için Erciyes tatilleri, Kapadokya turları ile kombine edilebilecek.

İSTANBUL’DAN TRANSFER İLE ULUDAĞ TATİLİ

21 Aralık 2020 – 25 Mart 2021 tarihleri arasında ise Moskova, St. Petersburg, Rostov on Don ve Kazan’dan İstanbul uçuşlarıyla Uludağ’a yönelik tatil paketleri sunulacak.

KARTALKAYA DA LİSTEDE

Aynı tarihler arasında yine Moskova, St. Petersburg, Rostov on Don ve Kazan’dan İstanbul uçuşlarıyla Kartalkaya’da tatil paketleri sunulacak.

Uludağ ve Kartalkaya tatilleri için İstanbul ile kombine turlar da Rus tatilcilere sunulacak. Açıklamada kayak ekipmanlarının taşınmasının da uçak bileti fiyatına dahil olacağı duyuruldu.